Home Social Media 5 przydatnych aplikacji do Instagrama
Social Media - 21 stycznia 2021

5 przydatnych aplikacji do Instagrama

Obecnie możemy pobrać naprawdę sporo różnych aplikacji. Są specjalne do ćwiczeń, liczenia kalorii czy zakupów online, ale szczególnym zainteresowaniem cieszą się aplikacje do Instagrama. Jednak po co one są? Aby prowadzenie swojego profilu na Instagramie było prostsze niezbędne są do tego specjalne aplikacje. Są one szczególnie ważne dla osób, które marzą o wybiciu się i zostanie influencerem, ale również dla tych, którzy po prostu chcą mieć ładny i ciekawy profil, który przyciągnie widownie. Ładne zdjęcia, dobrze napisane opisy i świetnie dobrane hasztagi to podstawa każdego, udostępnionego zdjęcia. Tworzą one jedną całość, którą dobrze się ogląda.

W Apple Store czy Sklep Play dostępnych jest wiele darmowych jak i płatnych aplikacji, które mają na celu polepszyć stan naszego profilu na Instagramie. Jednak jest ich tak dużo, że bardzo często nie wiemy na co się zdecydować. Nic w tym dziwnego. Każda z nich oferuje wszystko co najlepsze, a po je pobraniu okazuje się zupełnie coś innego. Dlatego, przed pobraniem danej aplikacji, warto jest przeczytać opinie innych użytkowników o niej. Da nam to jasny sygnał, czego możemy się po niej spodziewać.

W tym krótkim artykule polecimy Wam najlepsze, według nas, aplikacje do przerabiania zdjęć, generowania hasztagów i wiele innych. Koniecznie zapoznaj się z tą listą i spraw, aby Twój profil na Instagramie stał się wyjątkowy.

5 przydatnych aplikacji do Instagrama które musisz znać

Poniżej przedstawiamy popularne aplikacje, które pomogą wam prowadzić Instagrama. Opróczy tych do upiększania zdjęć, znajdziecie takie, które pomogą w dobieraniu hasztagów.

Photoshop Express

Aplikacja ta dostępna jest zarówno na telefon z androidem jak i dla posiadaczy iPhone. Jak sama nazwa wskazuje służy ona do obróbki zdjęć. Dzięki niej pozbędziecie się ze zdjęć wszelkich niedoskonałości, jakimi mogą być zabrudzenia, pryszcze itp.

Inshot

Aplikacja ta pozwala na edycje wideo. Cięcia, nakładki i przeróżne filtry, które sprawią, że Twój filmik stanie się wyjątkowy. Jest to szczególnie fajne rozwiązanie, kiedy chcemy stworzyć coś unikatowego z wielu różnych wideo.

Autohash

Autohash to super aplikacja do generowania hasztagów. Aplikacja rozpoznaje to, co znajduje się na zdjęciu i automatycznie ustawia nam do niego pasujące hasztagi.

Rubric

Ta aplikacja pomaga nam w ustawieniu opisów do zdjęć. Będzie on chwytliwy, dzięki czemu zyskamy nowych obserwujących.

Websta

Dięki niej będziemy mogli sprawdzić zaangażowanie innych na naszym profilu. Prezentuje ona analizę zasięgów i wzrostów na naszym koncie.

A jaka jest Wasza ulubiona aplikacja do Instagrama?

Sprawdź również

Czy na Messengerze widać kto zrobił screena?

Zrzuty ekranu stały się nieodłączną częścią współczesnej komunikacji online. Wraz z rozwoj…