Home Biznes Bank głosów online. To w nim wybierzesz najlepszego lektora do nagrań!
Biznes - 31 sierpnia 2020

Bank głosów online. To w nim wybierzesz najlepszego lektora do nagrań!

Głos damski, a może męski? Bardziej dojrzały albo młodzieżowy? Nagranie w języku polskim, a może w języku obcym? Aktualnie nagrania lektorskie to szeroka gama możliwości. Dodatkowo, przygotowanie takiego nagrania jest naprawdę bardzo proste, ponieważ idealnego lektora można znaleźć także online!

Lektorzy pracują przy realizacji wielu projektów. Zajmują się między innymi podkładaniem głosów w filmach i serialach, uczestniczą w nagraniach na potrzeby reklamy – spoty TV oraz radiowe, również ich głosy używane są do zapowiedzi, prezentacji multimedialnych, materiałów szkoleniowych, nagrań telefonicznych. Gdzie można poszukiwać lektorów do produkcji takich materiałów? W jaki sposób wybrać najlepszego lektora? Sprawdź!

Bank głosów – co to?

Dzisiaj wyszukanie najlepszego lektora wcale nie jest skomplikowane. Wystarczy internetowy bank glosow, za pomocą którego można natychmiast uzyskać dostęp do szerokiej gamy próbek głosów lektorskich. Działające w internecie bazy głosów lektorskich zawierają często setki różnych nagrań do wyboru. Przy każdym lektorze znajduje się jego nagranie, które można odsłuchać na swoim komputerze. Dzięki temu znalezienie odpowiedniej osoby będzie jeszcze łatwiejsze. Takie banki głosów są całkowicie darmowe i można uzyskać do nich dostęp w każdym momencie – to powoduje, że wyszukanie właściwego lektora jest także bardzo szybkie i przy tym nie jest związane z żadnymi dodatkowymi kosztami.

Jak znaleźć dobrego lektora?

W wyszukaniu idealnego lektora do realizacji danego projektu pomagają dostępne w bankach filtry. Za ich pomocą można ustalić między innymi:

  • płeć lektora – kobieta, mężczyzna

  • wiek głosu lektora – młody, w średnim wieku, dojrzały

  • charakterystyka głosu lektora – dziecięcy, młodzieżowy, dynamiczny, neutralny, niski, zmysłowy

  • język obcy lektora – lektorzy polscy, zagraniczni

  • rozpoznawalność lektora – niska, średnia, wysoka

  • cena nagrania lektorskiego z udziałem lektora

Zamów nagranie lektorskie za pomocą internetu!

Przez internet można nie tylko wybrać odpowiedniego lektora. Za pomocą sieci można także zamówić najlepsze nagrania lektorskie. W tym celu należy wybrać taką firmę, która prowadzi jednocześnie własny bank glosow oraz studio nagraniowe, a także pozwala na składanie zamówień za pośrednictwem internetu. W celu złożenia zamówienia należy wybrać odpowiedniego lektora, a następnie zlecić wykonanie nagrania – konieczne jest wtedy przekazanie treści do odczytania, do której można dodać także własne życzenia. Nagranie może być gotowe już w kilka dni!

Sprawdź również

Buty Infinite Elite Under Armour Recenzja

Zastanawiasz się nad produktami Under Amour? Prowadzisz aktywny tryb życia? Jeżeli tak to …