SEO Audytor

 

Wykonaj darmowy audyt swojej strony!

Audytor SEO
Chcesz poprawić widoczność swojej strony w sieci ale nie bardzo wiesz od czego zacząć? Trafiłeś więc pod dobry adres. Poniżej znajdziesz specjalne narzędzie, które dokona analizy Twojej witryny internetowej pod kątem optymalizacji SEO. Wystarczy, że we wskazanym polu wpiszesz adres domeny, a reszta stanie się sama.

Wygenerowanie raportu zajmie zaledwie kilka chwil. Znajdziesz w nim szereg punktów, które wyszukiwarki biorą pod uwagę podczas oceny strony www i ustalaniu jej pozycji w wynikach wyszukiwania. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy te elementy audytu, których nie musisz już poprawiać, gdyż spełniają wyznaczone normy. Na czerwono zaś umieściliśmy wszelkie punkty, o które powinieneś czym prędzej zadbać, jeśli chcesz aby pozycja Twojej strony w Google się polepszyła!

Przygotowany przez nas Audytor SEO jest całkowicie darmowy. Przy każdym opisywanym zagadnieniu z raportu znajduje się krótki opis tego, na czym polega dany problem i dlaczego jego rozwiązanie jest ważne. Po więcej informacji zapraszamy natomiast na naszego bloga o SEO, gdzie znajdziecie całą masę wartościowych artykułów.


Darmowy audyt SEO! Przedstawiamy SEO Audytor

Wiele osób zastanawia się nad kondycją swojej strony internetowej, lecz nie posiadając specjalistycznej wiedzy technicznej nie są w stanie jej sprawdzić.

Dla zwykłego laika bowiem kwestie szybkości ładowania strony www, przekierowań 301, blokowania linków wychodzących czy metadane to czarna magia. Aby dowiedzieć się, w jakiej formie jest witryna i jakie ma szanse na zaistnienie w wyszukiwarkach internetowych można zlecić agencji interaktywnej lub freelancerowi zajmującemu się pozycjonowaniem szczegółowy audyt. To jednak kosztuje i to nie mało… Alternatywą jest darmowy audyt seo od Lepiej Widocznych 😉

Audyt SEO Twojej strony – szybko, prosto i za darmo!

Na blogu Lepiej-Widoczni.pl pojawiła się w ostatnim czasie nowa zakładka, która zawiera narzędzie przygotowane dla osób, które przymierzają się do rozpoczęcia działań związanych z SEO dla swojej strony www. Jest to SEO Audytor, który automatycznie, po wpisaniu nazwy domeny sprawdzi czy spełnia ona szereg wymagań mających wpływ na wyświetlanie w wynikach wyszukiwania Google, Bing i innych wyszukiwarek. Jest to dziecinnie proste, szybkie, nie wymaga żadnych rejestracji ani opłat za uzyskanie raportu końcowego, który generuje się w zaledwie kilka chwil!

Co zawiera audyt SEO?

Jak to działa? W wygenerowanym raporcie znajdziecie kilkanaście punktów, na które należy zwrócić uwagę podczas optymalizacji swojej strony www pod kątem Google. Są to m.in.: przekierowania, page speed, tytuł i opis strony, narzędzia analityczne, pliki robots.txt, sitemap.xml itp. Jest to oczywiście tylko część z niekończącej się listy elementów mających wpływ na widoczność strony w sieci, jednak są to te, na które, naszym zdaniem należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę.

Jeśli będziecie mieć problem, z wprowadzeniem zaleceń z raportu do swojej witryny sprawdźcie artykuły, jakie pojawiły się na tym blogu w ostatnich miesiącach. Znajdziecie w nich sporo cennych wskazówek 😉 Zawsze możecie też pisać do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego czy social mediów.

Nasz seo audytor jest i będzie darmowy. Nie pobieramy żadnych opłat za korzystanie z niego ani nie wyświetlamy reklam. Dlatego jeśli zauważycie jakieś niedociągnięcia czy wady nie mieszajcie nas z błotem, wszystko jest robione w wolnym czasie, a tego nigdy za wiele 😉 Z radością natomiast przyjmiemy wszystkie uwagi, które na pewno weźmiemy pod uwagę.