Home WEB i technologie Fajne nicki do gier – jaki nick wybrać?
WEB i technologie - 22 sierpnia 2021

Fajne nicki do gier – jaki nick wybrać?

Nicki damskie i męskie

Nicki są dziś w wielu przypadkach obowiązkową częścią gry. Wiele tytułów zrezygnowało już z wymagania unikalnej nazwy gracza, dzięki czemu twoje możliwości w ich wyborze znacznie wzrosły. Nie oznacza to jednak, że nick może być byle jaki. To nazwa, pod którą będą kojarzyli Cię inni gracze, szczególnie jeśli uda Ci się zajść daleko w rankingu. Jaki nick wybrać?

Co to jest nick w grze?

Nick w grze to nazwa twojego konta. Wybierasz go dla siebie w czasie pierwszej rejestracji. W wielu grach wciąż musi być oryginalny, dlatego stworzenie go zajmuje trochę czasu, ale warto go poświęcić. Nick będzie dla innych wskazówką co do tego, jak mają Cię nazywać, kiedy będziecie razem grać.

Czym się kierować przy wyborze nicku?

W wielu grach nicku nie da się zmienić, postaraj się więc za pierwszym razem wymyślić nazwę, która w pełni do Ciebie pasuje. Dzięki temu po latach nie będziesz żałować nazwania swojego konta w głupi albo niewłaściwy sposób. Pamiętaj, że nick będzie z Tobą kojarzony. Jeśli wybierzesz dla siebie charakterystyczny nick, będziesz mógł wykorzystać go też w innych grach i każdy będzie wiedział, z kim ma do czynienia.

Fajne nicki dla dziewczyn

Jeśli jesteś dziewczyną, twój nick wcale nie musi wskazywać na twoją płeć. To bardzo pomocne, jeśli boisz się ataków ze strony innych gracze ze względu na tę cechę. Jeśli jednak Ci to nie przeszkadza, to możesz zdecydować się na odpowiednik twojego imienia w innym języku albo coś kojarzącego się z delikatnością. Mogą to być na przykład: Rachel, SweetPie, E-girl, Cat albo RosePink.

Fajne nicki dla chłopaków

Wielu chłopaków decyduje się na nazwę od zwierząt, na przykład Tiger albo Bull. To propozycje, które były popularne kilka lat temu, ale dziś raczej się nie sprawdzą. Znacznie lepiej jest zawrzeć w swoim nicku coś tajemniczego i wskazującego na to, że inni gracze mają do czynienia z zaangażowaną osobą. Mogą to być na przykład: ShadowWofl, Snajper, Goldie, Wanted oraz Unstoppable.

Śmieszne nicki

Do śmiesznych nicków można spokojnie zaliczyć te nazwy, które odnoszą się do postaci grywalnych w danym tytule, znanych osób albo umiejętności w grach. To jednak nie propozycja dla każdego, w końcu nick zostanie z Tobą, dopóki nie zdecydujesz się na usunięcie konta. Do śmiesznych nicków można zaliczyć: NoobMaster, Player, Tracer, Jett albo IAmAGirl.

Ciekawe nicki

Ciekawe nicki to te najbardziej oryginalne. Tutaj ogranicza Cię tylko twoja wyobraźnia. Zastanów się, co najbardziej Cię oddaje. To może być twoja ksywka ze szkoły albo nick ze starej gry. Ciekawe nicki to takie, które zapewniają Ci największą rozpoznawalność. Mogą do nich należeć na przykład: Ruppy, Glamour, NiKiTa, Trufel albo Chrobry.

Angielskiego nicki

Angielskie nicki przydają się, szczególnie jeśli grasz w grę na ogólnoeuropejskim serwerze. Tam ten język jest domyślny. Im łatwiejszy będzie do odczytania twój nick, tym lepiej. Angielskie nicki mogą należeć do nazw ciekawych, ale mogą być również standardowe. Możemy do nich zaliczyć na przykład: Frogger, Master, Mandala. Rebecca albo GameChanger.

Klimatyczne nicki

Nicki klimatyczne świetnie sprawdzają się w grach RPG. Dobranie nicków do klasy postaci to doskonały sposób na wkręcenie się w tytuł jeszcze bardziej. Zależnie od tego, czy grasz elfem, człowiekiem czy orkiem, dobierz twoim zdaniem pasującą nazwę gracza. Mogą to być: Mirelius, Rodgo, Refaliusz, Alugis albo Brygocz.

Sprawdź również

Przelewy przychodzące PKO BP – godziny księgowania

Realizacja płatności przez Bank PKO BP odbywa się po przez kilka rodzajów przelewów. Najba…