Grupa Eurozet zapowiedziała, że od 8 stycznia 2019 na antenie Radia ZET swój nowy program poprowadzi Michał Figurski, znany polski dziennikarz, konferansjer i prezenter. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich fanów Figurskiego, który do tej pory prowadził m.in wraz z Karoliną Korwin Piotrowską poranny program w Antyradiu „Najgorsze państwo świata”, a także program „WidziMiSię” w telewizji Polsat News 2. Figurski występował również u boku Kuby Wojewódzkiego w radiu Eska Rock w programach „Poranny WF” i „Śniadanie mistrzów”. Teraz usłyszymy go w popularnej Zetce.

Michał Figurski w Radiu ZET

Michał Figurski poprowadzi program „Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET„, który nadawany będzie w każdy wtorek między godziną 21.00 a 23.00. Dotyczył będzie tematyki zdrowotnej, a prowadzony ma być w luźnej konwencji, z czego znany jest Figurski. Do programu zapraszani będą goście, z którymi prowadzący będzie rozmawiał o zdrowym trybie życia, zdrowym odżywianiu i nie tylko.

Michał Figurski urodził się w 1973 roku. Swoją karierę dziennikarską zaczynał od pracy w Rozgłośni Harcerskiej, gdzie prowadził audycje w latach 1993 – 1995.

Radio ZET funkcjonuje w Polsce od 1990 roku. Jest częścią Grupy Eurozet. Radio ZET cieszy się bardzo dużą popularnością wśród słuchaczy, według badań Millward Brown liczbą słuchaczy ustępuje tylko Radiu RMF FM.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Aplikacje na androida – jakimi warto się zainteresować?

Aplikacje na androida z roku na rok prezentują się coraz ciekawiej i naprawdę warto zainte…