Home Biznes Fireads – najlepszy sposób na zarabianie przez Internet
Biznes - 5 grudnia 2019

Fireads – najlepszy sposób na zarabianie przez Internet

Masz już dość pracy na etacie? Chcesz osiągnąć wolność finansową oraz stać się sobie własnym szefem? Praca przez Internet to najlepszy sposób na osiągnięcie tego celu. Ważne jednak, aby współpracować z firmą godną zaufania. Fireads to bez wątpienia najbardziej przystępna sieć afiliacyjna na rynku, która współpracuje z najlepszymi na świecie reklamodawcami, wydawcami i programami partnerskimi. Zyskaliśmy zaufanie tysięcy partnerów, gdyż dopełniamy wszelkich starań, aby wspierać ich na każdym kroku. Dlaczego warto nam zaufać? Ponieważ posiadamy:

  1. Ośmioletnie doświadczenie na rynku
  2. Przejrzysty system współpracy
  3. Zaufanie tysięcy partnerów
  4. Kontrakt na współpracę z wieloma światowymi markami

Ośmioletnie doświadczenie na rynku

Fireads to sieć afiliacyjna, która swoją działalność rozpoczęła w 2011 roku. Obecnie jesteśmy liderami na rynku afiliacji. Dlaczego osiągnęliśmy sukces? Ponieważ nie stoimy w miejscu i cały czas się rozwijamy. Od początku postawiliśmy sobie za cel, aby jakość naszej reklamy stała na jak najwyższym poziomie. Dlatego też ilość naszych reklamodawców stale rośnie. Więcej informacji na temat sieci afiliacyjnej znajdziesz na stronie internetowej https://fireads.org/pl/siec-afiliacyjna.

Przejrzysty system współpracy

W firmie Fireads podstawowym celem jest dbanie nie tylko o reklamodawców, ale także partnerów. Dlatego też dopełniliśmy wszelkich starań, aby nasze programy partnerskie były korzystne dla obu stron. Nasza sieć afiliacyjna jest przystępna zarówno dla doświadczonych partnerów, jak i początkujących. Posiadamy wysoko wykwalifikowanych doradców, których zadaniem jest pomoc krok po kroku każdemu, kto nawiąże z nami współpracę. Mamy bowiem świadomość, że Twój sukces jest równoznaczny z naszym! Co od Ciebie oczekujemy? Wystarczy, że założysz na naszej stronie konto, a następnie wybierzesz interesujący Cię program partnerski. W zakładce „Kampania” przygotowaliśmy dla Ciebie szereg ofert. Twoim zadaniem jest wyłącznie wybrać te, które najbardziej Ci się podobają, a następnie je reklamować. Jak to czynić? W tej kwestii pozostawiamy Ci zupełną wolność. Możesz zamieścić link odsyłający np. na portalu społecznościowym, stronie internetowej, a nawet blogu. Jak zarabiasz? Zyskujesz prowizję za osoby, które skorzystają z reklamowanych przez Ciebie usług. To takie proste! Gwarantujemy wypłacanie pieniędzy na Twoje konto po każdym zakończonym miesiącu. Sposób płatności Ty także wybierasz! Więcej informacji na temat programów partnerskich znajdziesz na stronie https://fireads.org/pl/programy-partnerskie.

Zaufanie tysięcy partnerów

O tym, że sieć afiliacyjna Fireads posiada wysoką renomę, świadczą liczby. One nie mogą nas bowiem oszukać. Na naszej stronie zarejestrowanych jest już ponad 220 partnerów i ta liczba stale rośnie! Co ważne, w ciągu ośmiu lat wypłaciliśmy ponad 40 milionów złotych! Najlepsi potrafią zarabiać za jedną kampanię nawet do 1400 złotych! Liczby robią wrażenie? Możesz stać się ich częścią – wszystko zależy tylko od Ciebie. Do naszych partnerów należy bowiem szereg znanych vlogerów, blogerów, influencerów, a nawet właścicieli stron internetowych.

Kontrakt na współpracę z wieloma światowymi markami

Fireads to firma, która współpracuje z wieloma markami o statusie światowym. Należą do nich między innymi Allegro, MediaMarkt, CashGroup, AliExpress, GearBest, Zarabiam.com czy też Make-Cash.pl. Współpracujemy także z najbardziej znanymi na świecie bankami. A wszystko dzięki wysokiej jakości usług w dziedzinie reklamy.

Chcesz rozpocząć zarabianie przez Internet? Postaw na sprawdzonych ludzi – wybierz sieć afiliacyjną Fireads! Przejrzyste warunki współpracy, pomoc krok po kroku oraz stuprocentowa wypłacalność. Dołącz do nas, stając się jednym z kilkuset partnerów, którzy osiągnęli wolność finansową!

Materiał zewnętrzny

Sprawdź również

Znaczenie działu HR we wdrażaniu i stosowaniu metodyki DevOps

DevOps to metodyka, której celem jest przyspieszenie procesu tworzenia oprogramowania, dos…