Home Biznes Folia stretch z nadrukiem jako forma reklamy firmy
Biznes - 26 października 2021

Folia stretch z nadrukiem jako forma reklamy firmy

Folia stretch to materiał pakowy, którego zastosowanie jest wyjątkowo szerokie. Możesz w nią zapakować praktycznie wszystko, począwszy od kostki brukowej, poprzez ubrania i galanterię, a skończywszy na produktach spożywczych. A skoro jest tak uniwersalna i często stosowana, warto skorzystać z jej potencjału i zrobić z niej dodatkowo silmy element promocyjny firmy. Taki sposób reklamy jest wyjątkowo skuteczny, nienachalny, a przy tym wyjątkowo tani.

Folie stretch są obok kartonów i taśm pakowych jednym z najczęściej używanych eksploatacyjnych materiałów opakowaniowych. Ciężko już wyobrazić sobie bez tego produktu pracę w hurtowni czy magazynie. Materiał ten jest też niezastąpiony dla właścicieli sklepów internetowych czy producentów różnego rodzaju produktów. A że w dzisiejszych czasach opakowanie już nie tylko chroni towar podczas magazynowania i transportu, ale również ten towar sprzedaje, należy zrobić z tego użytek.

Folie stretch z nadrukiem z logo – dlaczego warto je mieć?

Niczym niewyróżniające się opakowania z roku na rok odchodzą do lamusa. Wszystko dlatego, że dzięki zakupom via Internet i wysyłce nabytych tą drogą towarów, ich rola nie ogranicza się już tylko do zabezpieczenia produktu przed uszkodzeniem lub zagubieniem podczas transportu. Opakowanie, a więc także i folia stretch, jest obecnie czymś, co łączy nadawcę i odbiorcę, sprzedawcę i nabywcę. Szkoda by było tej zmiany nie wykorzystać w promocji swojej firmy.

Czasy nachalnej, głośnej reklamy już dawno minęły. To, co sprawdzało się w latach dziewięćdziesiątych czy wczesnych dwutysięcznych, teraz nie ma już racji bytu. Konsumenci zmęczeni są agresywnymi kampaniami reklamowymi, uważają je za zbyt nachalne. Coraz mniej chętnie przeglądają też ulotki reklamowe, którymi przepełnione są ich skrzynki pocztowe. Co innego jednak, gdy nośnikiem informacji o Twojej firmie jest folia stretch z własnym nadrukiem, w którą zapakowany jest wysłany przez Ciebie produkt. W tym wypadku klient nie odbierze tego jako nachalnej, niechcianej reklamy, ale jako jeden z elementów dbania o wizerunek firmy.

Folie stretch z własnym nadrukiem – świetne rozwiązanie dla firmy

Folia stretch z nadrukiem z logo sprawi, że nabywca sprzedanego przez Ciebie towaru pomyśli o Tobie jak o profesjonaliście. Dysponując tego typu artykułem pakowym, Twoja firma będzie odbierana jako bardziej pewna, rzetelna, a przy tym dbająca o szacunek do obsługi klienta. Biorąc pod uwagę coraz większą konkurencję na rynku praktycznie w każdej branży, czasem takie z pozoru drobne i, wydawać by się mogło, drugorzędne, decyzje mogą mieć duże znaczenie.

Folie stretch z własnym nadrukiem mogą zatem wpłynąć na przyszłe decyzje zakupowe Twojego klienta. Co za tym idzie, z jednorazowego zmieni się on w klienta stałego i lojalnego, który będzie nie tylko dokonywał u Ciebie regularnych zakupów, ale też może polecać Twoje produkty swoim znajomym i rodzinie. Utrwalając wizerunek firmy w świadomości odbiorcy taśmy pakowe z nadrukiem mogą pełnić rolę alternatywnej wizytówki firmy. Nie będzie też żadnym zaskoczeniem stwierdzenie, że nie liczy się jedynie to co sprzedajesz, ale i jak to robisz. Coraz więcej klientów zwraca uwagę na całą tę otoczkę i docenia dbałość o tego typu szczegóły.

Podsumowując, naprawdę warto zdecydować się na folie stretch z nadrukiem z logo. W przeciwieństwie do kampanii reklamowych w Internecie, które to wymagają sporych nakładów finansowych, ta forma promocji jest bardzo tania, a przy tym naprawdę skuteczna.

Sprawdź również

Google Ads – dlaczego warto korzystać z kampanii Google?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być widocznym w internecie niemalże od raz…