Home Radio Fundacja Radia ZET z nowym logo
Radio - 6 stycznia 2019

Fundacja Radia ZET z nowym logo

Nowy logotyp fundacji wspierającej potrzebujących

Fundacja Radia ZET powstała w 1999 roku i od tej pory pomaga osobom potrzebującym: chorym, niepełnosprawnym. Fundacja pomaga m.in. poprzez zakup potrzebnych leków, finansowaniu rehabilitacji czy wyjazdów leczniczych oraz poprzez zakup sprzętu medycznego dla ośrodków medycznych. Wraz z rozpoczęciem 2019 roku fundacja przechodzi małe zmiany, których wynikiem jest nowe logo tej organizacji charytatywnej dostępne poniżej:

fundacja radia zet

Jak przekazuje biuro prasowe Grupy Eurozet, od 2008 roku fundacja ta przekazała 9 milionów złotych na pomoc indywidualnym podopiecznym i 11 milionów na sprzęt medyczny dla 14 szpitali w całym kraju. Dodatkowo tylko w 2018 roku Fundacja Radia ZET pomogła 150 indywidualnym podopiecznym! W ubiegłym roku zorganizowano również 4 kampanie charytatywne zachęcające do pomocy biednym i słabszym. Życzymy powodzenia w działalności w kolejnym, 2019 roku!

O grupie Eurozet mogliście w ostatnim czasie przeczytać na łamach Lepiej Widocznych przy okazji nowych programów w Radiu Zet – Planecie Singli oraz Nie ZŁYM pacjencie w Radiu ZET.

2 Comments

Sprawdź również

Nowe audycje w radiu TOK FM

Wielkimi krokami zbliża się do nas 11 listopada, a więc dzień, w którym obchodzimy Święto …