Home Prasa Grupa PMPG Polskie Media otwiera nowy portal pod szyldem „Wprost”
Prasa - 8 grudnia 2018

Grupa PMPG Polskie Media otwiera nowy portal pod szyldem „Wprost”

Wydawca m.in tygodnika "Wprost" wchodzi w rynek nieruchomości

PMPG Polskie Media SA to przedsiębiorstwo zajmujące się działalnością medialną w Polsce od wielu lat. Od 2006 roku notowane jest na warszawskiej giełdzie. Grupa PMPG Polskie Media kojarzona jest głównie z dwoma głośnymi tytułami prasowymi „Wprost” i „DoRzeczy”, które są poczytnymi tygodnikami opinii. Jednak poza prasą firma ta mocno swoją pozycję zaznacza również w internecie, gdzie działa niemal równie intensywnie promując swoje produkty. Przykładem tego, może być fakt ogłoszenia przez wydawnictwo startu nowego projektu internetowego powiązanego z marką „Wprost”, a mianowicie uruchomienie portalu dedykowanego dla branży nieruchomościowej, Nieruchomości Wprost. Portal ma gromadzić wszelkie informacje o tematyce budowlanej, nieruchomościowej, mieszkaniowej w Polsce i nie tylko. Jak podaje informacja prasowa, w portalu czytelnicy mają znaleźć również eksperckie analizy rynku oraz opinie doświadczonych przedstawicieli branży.

Powstanie serwisu jest odpowiedzią na potrzebę zagospodarowania niszy istniejącej w segmencie newsowym na rynku nieruchomości. Na portalu Wprost Nieruchomości przedstawiamy jednak nie tylko najświeższe informacje z szeroko pojętej branży, ale także szczegółowe analizy rynku oraz opinie ekspertów. Dzięki marce Wprost możliwe jest dotarcie nie tylko do osób z branży, ale także do stałych czytelników serwisu Wprost.pl. Naszym celem jest zbudowanie opiniotwórczego portalu branżowego, z którego informacje czerpać będą osoby znające branże, jak i nowe osoby zainteresowane inwestycjami w nieruchomości.” – mówi Marcin Haber zarządzający serwisem nieruchomosci.wprost.pl

Biorąc pod uwagę to, jak mocno w naszym kraju rozwija się rynek nieruchomości inwestycja w media branżowe wydają się rozsądnym posunięciem. Powiązanie nowego portalu ze znanym brandem „Wprost” również wydaje się prostą metodą na sukces, jak jednak wyjdzie to w praniu to okaże się w najbliższych miesiącach.

Sprawdź również

Najlepsze kryminały – jaką książkę przeczytać?

Jakie najlepsze książki kryminalne polecić można do przeczytania? Cóż, przyznać trzeba, że…