Home Social Media Jak dostać się do „Dla Ciebie” na TikToku?
Social Media - 22 kwietnia 2020

Jak dostać się do „Dla Ciebie” na TikToku?

Jak wejść do zakładki "Dla Ciebie" na Tik Tok?

TikTok zdecydowanie zrewolucjonizował popularne social media. Nie bez powodu stał się jednym z najpopularniejszych i najbardziej rozwojowych mediów społecznościowych, które gromadzi ludzi w różnym wieku. Sposobów na uzyskanie popularności na TikToku jest co najmniej kilka. Warto więc wiedzieć, w jaki sposób dostać się do „Dla Ciebie” na TikToku oraz dlaczego jest to takie ważne.

Czym jest zakładka „Dla Ciebie”?

„Dla Ciebie” to miejsce, do którego na pewno chcą trafić wszyscy twórcy, którzy tworzą swój content właśnie w aplikacji TikTok. Dzięki temu filmy, które wrzucają, stają się popularniejsze i trafiają do większego grona odbiorców. Są to bowiem filmy, które są polecane ze względu na dopasowanie do widza lub dlatego, iż uzyskały sporą popularność i przekazywane są dalej. Niemniej jednak to właśnie filmy, które trafiły do zakładki „Dla Ciebie” cieszą się największą popularnością i mają szansę uzyskać najwięcej polubień oraz wyświetleń. To właśnie dlatego tak bardzo twórcy starają się kreować swoją twórczość właśnie pod względem trafienia do „Dla Ciebie”.

W jaki sposób trafić do „Dla Ciebie”? Krótka instrukcja

Każdy twórca, zarówno ten początkujący, jak i bardziej zaawansowany, z całą pewnością chciałby zwiększać swoją popularność właśnie poprzez dotarcie do nowych odbiorców.

Zobacz też:

Okazuje się to bowiem najlepszą metodą, aby pozyskani widzowie faktycznie pozostali na dłużej. Jak znaleźć się w zakładce „Dla Ciebie”? Przede wszystkim trzeba dodawać filmy na bieżąco i nie robić zbyt długich przerw. Dzięki temu TikTok będzie cały czas aktywny, a jego algorytmy będą działały w taki sposób, aby przyciągać największą liczbę odbiorców. Poza tym skutecznym sposobem okazuje się także realizowanie aktualnych trendów. Czym są trendy? Są to motywy powtarzalne przez wielu twórców. Dotyczą one na przykład piosenek, czy charakterystycznych tańców. Na końcu każdego filmu warto też dodać w podpisie hasztag Dlaciebie, dzięki czemu film od razu kierowany będzie do odpowiedniej grupy odbiorców.

Dowiedz się więcej na temat TikTok’a kupując podręcznik szkolenie TikTok od A do Z. Został od napisany z myślą o osobach, które chcą osiągnąć sukcesy w tej aplikacji.

Sprawdź również

Czy na Messengerze widać kto zrobił screena?

Zrzuty ekranu stały się nieodłączną częścią współczesnej komunikacji online. Wraz z rozwoj…