Home Social Media Jak odblokować kogoś na FB?
Social Media - 2 kwietnia 2020

Jak odblokować kogoś na FB?

Zobacz, jak odblokować osobę na Facebooku

Niemal każdy ma dzisiaj konto na najbardziej popularnym portalu społecznościowym czyli na Facebooku. Portal ten oferuje wiele funkcji. Do tych, które wykorzystywane są naprawdę często jest blokada użytkownika, który na przykład mocno nas irytuje. O ile założenie blokady jest proste, o tyle z odblokowanie może nie pójść nam już tak łatwo. Stąd też bardzo często pojawia się pytanie w jaki sposób odblokować kogoś na Facebooku.

W jaki sposób odblokować kogoś na Facebooku?

Okazuje się, że zarówno funkcja zablokowania jak i odblokowania kogoś na Facebooku są równie proste do wykonania. Jeżeli chcemy odblokować kogoś na Facebooku to pierwszym krokiem, który musimy wykonać jest otworzenie zakładki „Ustawienia konta”. Kolejny krok to odnalezienie zakładki „Blokowanie”.

odblokowanie użytkownika facebook fb

Na jej końcu znajduje się formularz z listą kont, które postawiliśmy zablokować. Obok imion i nazwisk zablokowanych użytkowników znajduje się przycisk „Odblokuj”. Służy on do zdjęcia założonej przez nas wcześniej blokady. Wystarczy w niego kliknąć, aby założona blokada została zdjęta. Na koniec musimy tylko jeszcze kliknąć komunikat „Potwierdź”. Gdy klikniemy w funkcję „Odblokuj” na ekranie zobaczymy komunikat , w którym zostaniemy poinformowani jakie skutki niesie za sobą zdjęcie blokady. Odblokowanie osoby, którą zablokowaliśmy na Facebooku jest tak samo proste jak jej blokowanie. Zajmuje to bardzo mało czasu.

Jak szybko następuje zdjęcie blokady na FB?

Musimy wiedzieć, że zdjęcie wcześniej założonej przez nas blokady nie jest równoznaczne z tym, że osoba ta natychmiast ponownie znajdzie się w gronie naszych znajomych. Aby dana osoba została przywrócona do grona naszych znajomych musimy raz jeszcze wysłać jej zaproszenie. Całą procedurę z tym związaną po odblokowaniu danej osoby na FB musimy przeprowadzić raz jeszcze.

Zablokowanie kogoś na Facebooku to prosta czynność. Czynność tę można odwrócić. Odblokowanie kogoś na Facebooku jest czynnością równie prostą jak blokowanie. Poradzi sobie z tym każdy użytkownik tego portalu.

Zobacz też:

Sprawdź również

Czy na Messengerze widać kto zrobił screena?

Zrzuty ekranu stały się nieodłączną częścią współczesnej komunikacji online. Wraz z rozwoj…