Home Social Media Jak odzyskać konto na TikTok’u?
Social Media - 10 listopada 2019

Jak odzyskać konto na TikTok’u?

TokTok - odzyskiwania hasła

Jak odzyskać konto na TikToku? Niestety zdarzają się sytuacje, w których z jakichś względów zapomni się hasła na tik tok lub adresu e-mail, który był z nim połączony. Co należy zrobić w takiej sytuacji, aby mieć pewność, że uda się odzyskać konto i znów z niego korzystać? W większości przypadków jest to dość łatwe!

TokTok – odzyskiwanie hasła

W takim przypadku należy podać nazwę użytkownika lub adres e-mail, o ile się go pamięta, a następnie wybrać opcję „nie pamiętam hasła„. Po jej wybraniu, pojawi się możliwość przesłania linków umożliwiających reset hasła i ustanowienie nowego. Zazwyczaj linki te wysyłane są właśnie na połączony adres e-mail lub numer telefonu, który podany został przy rejestracji. Przy pomocy przesłanych linków można zresetować dawne hasło i wpisać nowe, a następnie je zatwierdzić. Dzięki temu będzie można na nowo zalogować się na swoje konto w aplikacji Tik Tok.

TokTok – kradzież konta – odzyskiwanie skradzionego konta

W przypadku ewentualnej kradzieży konta, sytuacja jest nieco inna. Przede wszystkim znacznie trudniej odzyskać swoje konto na Tik Tok. Najpierw warto spróbować samodzielnej zmiany hasła. Jeśli to nie zadziała, konieczne będzie skontaktowanie się z działem informatycznym aplikacji.

Zobacz też:

Należy podać tam wszystkie wcześniejsze dane konta oraz podkreślić, że konto najprawdopodobniej zostało skradzione. Dział support sprawdzi te informacje i zrobi wszystko, aby przywrócić konto jego prawowitemu właścicielowi. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ w niektórych przypadkach odzyskanie konta może być nieco kłopotliwe i trzeba będzie poczekać nieco dłużej na pozytywną odpowiedź.

O tym, jak skutecznie prowadzić konto na TikTok przeczytacie w szkoleniu TikTok od A do Z Podręcznik.

9 Comments

    1. wpisanie numeru telefonu daje taki sam efekt jak wpisanie adresu e-mail więc jeśli kieruje Cię do opcji założenia nowego konta to prawdopodobnie, z jakiegoś powodu, Twoje konto zostało usunięte.

  1. Logowałam się przez fb potem został usunięty, jak mam dostać sie do konta na tik toku, kiedy nie mam mozliwości zalogowa sie na facebooka bo został usunięty. Ma ktoś jakis pomysl????????

  2. A co jeśli nie mam dostępu do konta na email (i nie mogę odzyskać dostępu) a numeru telefonu nie podawałam? Już nie mam sił wysłałam już z 10 formularzy o zwrócenie konta kilka tygodni temu a odpowiedź od tiktoka nie przyszła (było napisane że odp przyjdzie od5 do 7 dni) pomóżcie

Sprawdź również

Czy na Messengerze widać kto zrobił screena?

Zrzuty ekranu stały się nieodłączną częścią współczesnej komunikacji online. Wraz z rozwoj…