Home Telewizja Jak oglądać telewizję przez Internet?
Telewizja - 14 listopada 2019

Jak oglądać telewizję przez Internet?

Jak oglądać tv online za darmo? Jak korzystać z weeb.tv

Telewizja internetowa w XXI wieku to już codzienność. Ale jak znaleźć odpowiedni portal z telewizją, która nas zadowoli i spełni nasze wszelkie oczekiwania? I najważniejsze, czy będziemy musieli za nią płacić czy oferta jest darmowa?

Jak oglądać telewizję online za darmo? Sprawdź weeb.tv!

W pierwszej kolejności do głowy przychodzi portal weeb.tv, portal który pozyskał na swojej popularności wiele wiernych fanów. Jak założyć konto? I jakie możliwości daje nam posiadanie konta właśnie na portalu weeb.tv?

Podczas rejestracji wyświetla nam się długa część regulaminu do przeczytania. Kolejno musimy wpisać maila, który będzie dopisany do naszego konta na portalu i w ostatnim kroku należy przepisać kod z obrazka w celu weryfikacji użytkownika. Następnie na naszą skrzynkę pocztową przyjdzie mail z potwierdzeniem rejestracji konta na weeb.tv wraz z przypisanym hasłem do konta, które można zmienić na inne, jednak nie jest to koniecznie. I na tym kończymy proces zakładania konta. Możemy cieszyć się z użytkowania telewizji internetowej, wybierając poszczególne kanały telewizyjne, które chcemy oglądać.

webb.tv za darmo – to możliwe

Jak oglądać telewizję przez internet za darmo? Z portalem webb.tv to możliwe. Portal posiada dwie opcje zarejestrowanego konta. Możemy wybrać darmowe konto, dzięki któremu mamy dostęp do wielu kanałów telewizyjnych lub wykupić konto premium.

Co daje konto premium?

Zakupując konto premium zyskamy nielimitowany dostęp do wszystkich kanałów bez względu na liczbę oglądających, ponadto unikniemy powtarzających się reklam na portalu oraz będziemy mieć stały dostęp na serwerze, a także na łączach wideo. Konto premium możemy zakupić na kilka dni (3,7,14,30,90 dni) i właśnie od tego terminu uwarunkowana jest wysokość zapłaty. Strona sama automatycznie przekieruje nas na transakcje bankowe i w prosty sposób możemy dokonać zapłaty online.

Użytkowanie konta na weeb.tv jest proste i z łatwością każdy użytkownik poradzi sobie z jej ogarnięciem.

Zobacz też:

Sprawdź również

Fajne filmy na wieczór – TOP lista

Fajny film na wieczór, który warto obejrzeć? Zimowe, długie wieczory często zachęcają nas …