Home Social Media Jak sprawdzić kto oglądał profil na Facebooku?
Social Media - 30 marca 2019

Jak sprawdzić kto oglądał profil na Facebooku?

Czy można sprawdzić kto odwiedza mój profil FB? Tak, to możliwe!

Czy możemy sprawdzić kto odwiedza nasz profil na Facebooku?

Czasami gdy potrzebujemy sprawdzić coś na profilu osoby, która niekoniecznie chcemy, żeby się o tym dowiedziała, zastanawiamy się czy jest możliwość, by osoba ta w jakiś sposób odkryła, że odwiedzamy jej profil. A z kolei czy my możemy zaspokoić swoją ciekawość i dowiedzieć się, kto zagląda na naszego Facebooka? Może regularnie robi to jakaś atrakcyjna osoba płci przeciwnej? To wszystko bardzo pobudza naszą ciekawość, niestety, Facebook nie udostępnia takowej opcji, która pozwalałaby na sprawdzenie kto zagląda na nasz profil, istnieje natomiast kilka sposobów by sobie z tym poradzić. Sprawdźmy więc je.

Kto oglądał Twój profil na Facebooku? Wykorzystaj internetowe aplikacje!

Podstawowe i najpewniejsze aplikacje to Friend Viewer oraz Face Podglądacz. Jest to najprostszy sposób, aby sprawdzić kto podgląda nasz profil. Wystarczy, że w google wpiszemy nazwę aplikacji i podamy tam adres e-mail do naszego Facebooka lub link do naszego profilu. Teraz pozostało nam tylko cieszyć się unikalnymi danymi o naszych znajomych. Czy mój były lub była odwiedza mój profil? Czy mam adoratora? To wszystko możesz sprawdzić w 5 minut dzięki tym prostym aplikacjom.

Metoda na sprawdzanie kto oglądał nasz profil na FB? Wtyczki do przeglądarki!

A właściciwie tylko do przeglądarki Google Chrome. Rozszerzenie o nazwie Facebook Visitors sprawdza się świetnie i pozwala z łatwością odczytać interesujące nas dane. Aby korzystać z rozszerzenia pobieramy je z internetu, następnie instalujemy je, a potem tylko logujemy na nasze konto na Facebooku, a w zakładce „więcej” pojawi się nowa opcja „odwiedzający”. Teraz pozostało tylko wejść w naszą nową zakładkę i zdemaskować naszych podglądaczy. Rozszerzenie oferuje ponadto informację, czy dana osoba jest naszym znajomym czy nie. Jeśli jest to nieznajomy, masz możliwość sprawdzenia tej osoby, a w razie potrzeby zablokowania jej tak, aby nie mogła już wejść na Twój profil.

Sposób najprostszy na sprawdzenie odwiedzających profil FB, czyli kody źródłowe

Jak sama nazwa wkazuje, sposób ten polega na sprawdzeniu naszych podglądaczy przy wykorzystaniu kodów źródłowych strony. Działa to w bardzo prosty sposób. Mianowicie, wchodzimy na swój facebookowy profil, klikamy Ctrl+U, następnie Ctrl+F i w tabelce, która nam wyskoczyła wpisujemy InitialChatFriendsList. W ten sposób, w dużej kwadratowej tabeli, uzyskamy ID osób, które najczęściej odwiedzają nasz profil. Teraz wystarczy tylko wybrać interesujący nasz numer ID i wkleić go do adresu http://www.facebook.pl/ na nowej karcie. Należy zwrócić uwagę na to, że pierwsze na liście numery ID oznaczają osoby, które najczęściej wchodzą na nasz profil, a ostatnie to te, które tego nigdy nie zrobiły. Wyniki składają się z wielu czynników, wśród których najważniejsze to kto do Ciebie pisał, kto odwiedzał Twój profil i kto polubił lub komentował Twoje posty.

Dowiedz się kto ogląda Cię na Facebooku!

Jak widzimy, mimo, że Facebook nie daje do dyspozycji takiej opcji, to jednak sprawdzenie naszych facebookowych podglądaczy i oszukanie Facebooka nie wymaga wybitnych umiejętności informatycznych. Wystarczy nam działające urządzenie z dostępem do internetu i odrobina chęci, a w kilka minut możemy zdemaskować naszych podpatrywaczy.

Przeczytaj również o tym, jak odzyskać usunięte wiadomości z FB

7 Comments

Sprawdź również

Co oznaczają ikonki na Instagramie?

Co oznaczają poszczególne ikonki, które spotkać można na Instagramie? Dziś bardzo wiele os…