Home Social Media Jak sprawdzić liczbę wiadomości na messengerze
Social Media - 20 kwietnia 2020

Jak sprawdzić liczbę wiadomości na messengerze

Jak sprawdzić ilość wiadomości FB?

Media społecznościowe, z całą pewnością pełnią ogromną rolę w życiu prawie każdego człowieka. To właśnie dlatego tak wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób sprawdzić liczbę wymienionych z kimś wiadomości. Czy w ogóle jest to możliwe? Kiedyś facebook umożliwiał sprawdzenie ich w o wiele prostszy sposób. Później jednak zostało to nieco utrudnione i w tej chwili, aby sprawdzić dokładną liczbę napisanych z kimś wiadomości, koniecznie trzeba zainstalować specjalny do tego program.

Sprawdzanie liczby wiadomości na messengerze

Jak sprawdzić ilość wiadomości na messengerze? Czy jest to trudne? Wcale nie. Wystarczy odpowiednio dopasowany program, taki jak na przykład aplikacja Mauf. Po jej zainstalowaniu wystarczy postępować dość intuicyjnie. Od razu później zaproponowane zostanie dane zadanie, w tym przypadku sprawdzenie liczby wymienionych wiadomości na facebooku. Sprawdzanie można ustawić po konkretną osobę. Chodzi mniej więcej o to, że dzięki aplikacji można sprawdzić liczbę wiadomości, którą wymieniło się z wybraną przez siebie osobą.

Licznik wiadomości Messenger

Ciekawą aplikacją, która umożliwia sprawdzanie ilości wiadomości na messenger jest Messenger Kolor i Emoji, którą można pobrać z Google Play. Zawiera ona szereg ciekawych udogodnień dla użytkowników aplikacji messenger, w tym również licznik wiadomości messenger, który pokazuje ile z nich wymieniono z konkretnym użytkownikiem. Inną funkcją tej aplikacji jest możliwość zmiany koloru okienek konwersacji, a nawet nowe emotikonki.


Ile wiadomości na messengerze? Sprawdź to w starszej wersji FB

Można również korzystać ze starszej wersji facebooka, w której ilość wymienionych wiadomości można sprawdzić poprzez wejście w szczegóły konwersacji. Wybierając tam opcje zaawansowane, czyli podgląd na wysyłane pliki oraz zdjęcia, u góry pojawi się także wiadomość na temat tego, jak wiele wiadomości zostało wymienionych z danym użytkownikiem. Jest to metoda niezwykle prosta i sprawdzić można nią, zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu komórkowego. Dodatkowo jest dostępna dla wszystkich i nie powinna sprawiać większych problemów.

Zobacz też:

Sprawdź również

Czy na Messengerze widać kto zrobił screena?

Zrzuty ekranu stały się nieodłączną częścią współczesnej komunikacji online. Wraz z rozwoj…