Home Biznes Jak ukryć zlew w kuchni?
Biznes - 24 października 2022

Jak ukryć zlew w kuchni?

Jeżeli interesuje nas stworzenie kuchni minimalistycznej, w której podstawowe jej elementy pozostaną funkcjonalne, ale będą też mocno ukryte, warto rozważyć zlewy podwieszane od SinkqualityMożliwości, jakie dają nam nowoczesne technologie i produkty stworzone pod kątem potrzeb konsumentów to coś, co pozwala na zupełnie dowolne aranżowanie swoich życiowych przestrzeni.

Gdzie przydadzą się zlewy podwieszane od Sinkquality?

Wszędzie tam, gdzie liczy się styl wnętrz i jednocześnie jego funkcjonalność. Przyjemna kuchnia to taka, w której wszystko jest pod ręką, a zainstalowane sprzęty i meble ułatwiają codzienną pracę. Zlewozmywak powinien znaleźć się w każdej kuchni, ale warto go zamontować nieco inaczej, niż tradycyjnie. Gdy decydujemy się na wyspę kuchenną, warto pomyśleć o zaplanowaniu w niej otworu na nieco ukryty zlewozmywak. Zwykle wyspa kuchenna jest pewnego rodzaju połączeniem z salonem, przez co chcemy, aby wyglądała nieco bardziej salonowo, niż kuchennie. Decydując się na podwieszany zlewozmywak, uzyskamy i jedno i drugie. Zlew będzie zamontowany w wyciętym otworze, ale od spodu blatu, co sprawi, że od góry będą widoczne krawędzie blatu wyspy, a zlew będzie jedynie funkcjonalnym wykończeniem. Taki montaż sprawi, że blat pozostanie gładki i nic nie będzie zaburzać naszej minimalistycznej aranżacji. Co jednak z baterią kuchenną? Jeśli chcemy, zdecydujmy się na jedną z tych, które proponuje Sinkquality, ponieważ wtedy wszystko będzie spójne i estetyczne. Jeśli jednak chcemy, aby wyspa była wyjątkowa, warto skorzystać z opcji baterii sufitowej. Dzięki temu można będzie ją wtopić w podobnie wyglądające oświetlenie, a korzystanie z wyspy będzie wyjątkową przyjemnością.

Zalety zlewów podwieszanych od Sinkquality

Zlewozmywaki podwieszane są tak samo stabilne, jak te nablatowe. Są jednak znacznie subtelniejsze i mniej widoczne. Ponadto ich montaż nie powinien sprawiać trudności, ale w razie potrzeby można poprosić o pomoc specjalistę. Doskonale wtapiają się w każdą aranżację i zapewnia Ci efekt, jakiego oczekujesz. Trwałe, odporne na zarysowania granitowe zlewy Sinkquality z montażem podwieszanym to opcja wygodna, estetyczna i praktyczna. Warto pamiętać, że w przypadku zlewów tego rodzaju nie musimy martwić się o pozostającą na ociekaczach wodę, czy okruszki pozostałe po sprzątaniu. Wystarczy zgarnąć pozostałości z blatu i zwyczajnie spłukać. Aby jednak mieć pewność co do wygody i bezpieczeństwa montażu, należy wybierać do nich blaty wodoodporne, które nie będą nasiąkały wodą. W tym przypadku nie warto korzystać z opcji zakupu blatów drewnianych, które są piękne i estetyczne, ale będą narażone na ciągły kontakt z wodą, a więc przestana być praktyczne, a staną się bardzo uciążliwe w pielęgnacji.

zlewy

Dobierając konkretny zlew, warto kierować się swoimi potrzebami, ale też warto na bieżąco rozwiewać wszystkie swoje wątpliwości. W tym celu warto skontaktować się z zawsze pomocna obsługą Sinkquality, która odpowie na każde nurtujące nas pytanie. Zawsze warto stawiać na jakość.

Sprawdź również

Google Ads – dlaczego warto korzystać z kampanii Google?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być widocznym w internecie niemalże od raz…