Home Biznes Jak wykorzystać opinie Moment
Biznes - 5 sierpnia 2021

Jak wykorzystać opinie Moment

Opinie użytkowników odnoszące się do usług lub produktów są niezwykle ważne. Ze względu na powszechnie uznawaną psychologię tłumu oraz społeczny dowód słuszności, pozytywne opinie usługi wpływają korzystanie na postrzeganie marki, a co za tym idzie, zwiększają obroty firmy poprzez przyciąganie nowych, potencjalnych klientów.

W internecie można znaleźć wiele komentarzy, które wskazują na profesjonalizm naszych usług oraz zadowolenie klientów z otrzymanych produktów. Warto to wykorzystać i wznieść swój biznes na jeszcze wyższy poziom.

Opinie Moment  -wykorzystaj pozytywne rekomendacje

Szukając odpowiednich usług lub produktów w sklepach internetowych, często wyznacznikiem decydującym o skorzystaniu z konkretnego usługodawcy jest pozytywna opinia przeczytana w witrynie. Im więcej dobrych rekomendacji, tym wiesze prawdopodobieństwo, że to właśnie ta firma obsłuży nowego klienta.

Aby w pełni skorzystać z możliwości, jakie niosą za sobą słowa „polecam”, wypisane przez zadowolonych klientów, warto skorzystać z usług firmy profesjonalnie zajmującej się wyszukiwaniem w sieci adnotacji dotyczących naszego biznesu i przekierowywania ich na naszą stronę www.

 

Jak działa widget opinii Moment

Większość klientów jest chętnych, aby po dokonanym zakupie wystawiać opinie Moment. Po pojawieniu się nowej treści odnośnie naszych usług na stronie umożliwiającej wystawienie opinii Moment otrzymamy powiadomienie o zamieszczonym komentarzu. Z poziomu aplikacji, będziemy mogli zarządzać rekomendacją i dodać ją na naszą stronę www, w formie widgetu, który będzie widoczny dla nowych klientów odwiedzających nasze internetowe usługi.

Potencjalny klient, widząc od razu rzucające się w oczy komentarze, sugerujące, że większość konsumentów korzystających z usług jest zadowolona, chętniej zakupi produkt właśnie u nas.

Najlepsza reklama w jednym miejscu

Nie wszystkie opinie Moment muszą trafić na stronę naszego biznesu. Po pojawieniu się treści odnoszącej się do jakości usług, jakie proponujemy i otrzymaniu powiadomienia, dodana zostanie tylko opinia, którą zaakceptujemy, zgodnie z naszymi preferencjami. Co więcej, aby uatrakcyjnić formę rekomendacji, a przy okazji działać podprogowo na nowych konsumentów, warto zamieścić licznik ilości opinii. Wysoka ilość komentarzy wystawionych przez klientów spowoduje, że inni chętniej skorzystają z usług, widząc, jak wiele osób zrobiło to już wcześniej.

Warto skorzystać z 7-dniowej darmowej wersji aplikacji i przekonać się jak wielką moc mają słowa, które mogą przekonać nowych klientów do zakupu.

Sprawdź również

Google Ads – dlaczego warto korzystać z kampanii Google?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być widocznym w internecie niemalże od raz…