Home Social Media Jak założyć konto na TikToku?
Social Media - 22 kwietnia 2020

Jak założyć konto na TikToku?

Zakładanie konta TikTok krok po kroku

TikTok to jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych, którą może zainstalować każdy z nas. Została stworzona przez jedną z chińskich przedsiębiorstw. Posiadanie TikToka stało się po prostu modne nawet bardziej niż korzystanie z Instagrama lub Facebooka. Dzięki niemu możesz nagrywać krótkie filmiki, a następnie je udostępniać. Dodatkową zaletą aplikacji jest to, że użytkownicy mogą wybierać odpowiednie dźwięki, na przykład ulubione piosenki lub odgłosy zwierząt. Wszystkie materiały możemy edytować i dodawać do nich ciekawe efekty, zanim staną się publiczne. TikTok to świetny pomysł na nudę i dobrą zabawę z rodziną lub przyjaciółmi. Konto w serwisie jest popularne także wśród gwiazd, można znaleźć tam między innymi znanych sportowców, aktorki lub piosenkarzy

Konto na TikToku – jak założyć?

Rejestracja konta może wydawać się skomplikowana, ale jest prosta i szybka. Poniżej opasano krok po kroku jak to zrobić:

  1. Wejdź do sklepu (np. Sklep Play) z aplikacjami oraz grami i znajdź TikToka.
  2. Kliknij Zainstaluj i czekaj na pobranie. Zazwyczaj trwa około minuty.
  3. Znajdź ikonkę na ekranie głównym i kliknij.
  4. Następnym krokiem jest rejestracja, której można dokonać używając numeru telefonu, e-maila, Googli, Facebooka lub Twittera. Aby się zarejestrować kliknij Przychodzące lub Ja, które znajdują się w dolnej części ekranu.
  5. Podaj datę urodzenia i wykonuj kolejne czynności, które wskazuje aplikacja. Pamiętaj, że z serwisu mogą korzystać osoby, które mają minimum 13 lat.
  6. Ostatnim krokiem jest korzystanie z serwisu.

Jak widać instalacja i założenie konta nie jest zbyt trudne. Z pewnością każdy sobie z tym poradzi, a kolejnym krokiem jest nagrywanie zabawnych filmików i udostępnianie znajomym.

Zobacz też:

Aplikacja umożliwia posiadanie konta prywatnego podobnie, jak na Instagramie, dzięki temu użytkownicy sami decydują kto może oglądać nagrywane przez nich materiały. Musimy pamiętać, że pobieranie jakichkolwiek serwisów społecznościowych wiążę się z akceptacją regulaminu, dlatego warto go przeczytać, a przynajmniej przejrzeć.

Więcej na temat tego, jak skutecznie prowadzić konto na TikToku znajdziecie TUTAJ.

Sprawdź również

Czy na Messengerze widać kto zrobił screena?

Zrzuty ekranu stały się nieodłączną częścią współczesnej komunikacji online. Wraz z rozwoj…