Home Social Media Jak założyć konto na TikToku?
Social Media - 22 kwietnia 2020

Jak założyć konto na TikToku?

Zakładanie konta TikTok krok po kroku

TikTok to jedna z najpopularniejszych aplikacji mobilnych, którą może zainstalować każdy z nas. Została stworzona przez jedną z chińskich przedsiębiorstw. Posiadanie TikToka stało się po prostu modne nawet bardziej niż korzystanie z Instagrama lub Facebooka. Dzięki niemu możesz nagrywać krótkie filmiki, a następnie je udostępniać. Dodatkową zaletą aplikacji jest to, że użytkownicy mogą wybierać odpowiednie dźwięki, na przykład ulubione piosenki lub odgłosy zwierząt. Wszystkie materiały możemy edytować i dodawać do nich ciekawe efekty, zanim staną się publiczne. TikTok to świetny pomysł na nudę i dobrą zabawę z rodziną lub przyjaciółmi. Konto w serwisie jest popularne także wśród gwiazd, można znaleźć tam między innymi znanych sportowców, aktorki lub piosenkarzy

Konto na TikToku – jak założyć?

Rejestracja konta może wydawać się skomplikowana, ale jest prosta i szybka. Poniżej opasano krok po kroku jak to zrobić:

  1. Wejdź do sklepu (np. Sklep Play) z aplikacjami oraz grami i znajdź TikToka.
  2. Kliknij Zainstaluj i czekaj na pobranie. Zazwyczaj trwa około minuty.
  3. Znajdź ikonkę na ekranie głównym i kliknij.
  4. Następnym krokiem jest rejestracja, której można dokonać używając numeru telefonu, e-maila, Googli, Facebooka lub Twittera. Aby się zarejestrować kliknij Przychodzące lub Ja, które znajdują się w dolnej części ekranu.
  5. Podaj datę urodzenia i wykonuj kolejne czynności, które wskazuje aplikacja. Pamiętaj, że z serwisu mogą korzystać osoby, które mają minimum 13 lat.
  6. Ostatnim krokiem jest korzystanie z serwisu.

Jak widać instalacja i założenie konta nie jest zbyt trudne. Z pewnością każdy sobie z tym poradzi, a kolejnym krokiem jest nagrywanie zabawnych filmików i udostępnianie znajomym.

Zobacz też:

Aplikacja umożliwia posiadanie konta prywatnego podobnie, jak na Instagramie, dzięki temu użytkownicy sami decydują kto może oglądać nagrywane przez nich materiały. Musimy pamiętać, że pobieranie jakichkolwiek serwisów społecznościowych wiążę się z akceptacją regulaminu, dlatego warto go przeczytać, a przynajmniej przejrzeć.

Więcej na temat tego, jak skutecznie prowadzić konto na TikToku znajdziecie TUTAJ.

Sprawdź również

Jak napisać do TikToka?

TikTok to aktualnie jeden z topowych serwisów społecznościowych, który swoją popularność z…