Home WEB i technologie Jak zgrać zdjęcia z Iphone na komputer Windows 10?
WEB i technologie - 27 listopada 2020

Jak zgrać zdjęcia z Iphone na komputer Windows 10?

Zgrywanie zdjęć z IPhone na komputer z Windowsem10

Jak ściągnąć zdjęcia z Iphone’a na komputer? Istnieje wiele sposobów na przegranie zdjęć z naszego urządzenia z nadgryzionym jabłkiem na komputer jednym z nich jest po prostu podpięcie telefonu do komputera za pomocą kabla. Następnie na naszym komputerze uruchamiamy aplikacje zdjęcia i klikamy przycisk importuj w prawym górnym rogu. Jeśli nasze urządzenie jest prawidłowo podłączone do wyboru będziemy mieć jego dysk, który zostanie przeskanowany w celu odnalezienia zdjęć, które znajdują się na nim. Po ukończeniu skanowania wybieramy nas interesujące zdjęcia, miejsce gdzie mają być one zapisane i klikamy importuj.

jak zgrać zdjęcia z iphone na komputer bez itunes

Importowanie zdjęć przy użyciu Eksploratora Plików.

Kolejnym sposobem na zgranie zdjęć z iphona jest użycie potocznie nazywanego menedżera plików. Podpinamy telefon do komputera przez kabel usb i w razie potrzeby klikamy zaufaj temu komputerowi oraz wpisujemy kod ekranu blokady. Komputer powinien wykryć nasze urządzenie jako dysk przenośny. Następnie wchodzimy do managera plików i przechodzimy w sekcje ten komputer. Wchodzimy w pamięć podłączonego telefonu i przechodzimy do folderu DCIM gdzie znajdują się nasze zdjęcia. Przeglądamy poszczególne foldery i kopiujemy nas interesujące zdjęcia lub klikamy prawym przyciskiem myszy i wybieramy opcję zaznacz wszystko klikamy kopiuj i następnie przenosimy interesującą nas zawartość do odpowiedniej lokalizacji na naszym komputerze.

Zobacz też:

Przesyłanie zdjęć z icloud na windows.

Możemy umożliwić chmurze apple przesyłanie zdjęć na komputer. W tym celu należy wgrać na komputer program icloud i zalogować się na niego swoimi danymi apple id. Następnie włączamy funkcję zdjęcia w panelu kontrolnym icloud.

Jak zgrać zdjęcia z iphone na komputer

Zdjęcia możemy też przesłać przez wycofywaną przez appla ale jeszcze dostępną na komputer aplikację itunes.

W tym wypadku standardowo podłączamy urządzenie przez kabel do komputera. Odpalamy aplikację itunes i w lewym górnym rogu powinniśmy zobaczyć podłączone przez nas urządzenie. Klikamy w nie a następnie przechodzimy do zakładki zdjęcia.

klikamy przycisk synchronizuj. Po synchronizacji zaznaczamy nas interesujące zdjęcia i wybieramy folder do, którego mają one trafić.

Istnieją też tak zwane alternatywne metody przenoszenia zdjęć ale od tego roku zrobiły się one mniej opłacalne są to:

Przenoszenie zdjęć z Iphone na komputer przy pomocy konta Google

Przenoszenie zdjęć za pomocą konta google przy użyciu aplikacji zdjęcia google a na komputerze strony internetowej zdjęcia google przez, którą, możemy nasze zsynchronizowane zdjęcia z telefonu pobrać na komputer. Jednak ta opcja jest mało opłacalna dla tego że google w tym roku wprowadził limit w postaci pojemności wirtualnego dysku, który wynosi 15 gb.

Przenoszenie zdjęć z Iphone na komputer przy pomocy chmury

Możemy też skorzystać z chmury oferowanej przez microsoft czyli one driver. W porównaniu do googla chmura one driver dostępna jest jako aplikacja na komputer. Synchronizacja plików, zdjęć jest tutaj banalnie prosta, a mianowicie mając pobraną aplikację na komputer jak i na telefon logujemy się na nasze konto microsoft. Synchronizujemy nasze zdjęcia z poziomu aplikacji na telefonie a następnie odpalamy je na komputerze. W tym momencie interesujące nas fotografie możemy przenieść na komputer.

Sprawdź również

Jak założyć konto PayPal?

PayPal jest jedną z najpopularniejszych platform płatniczych na świecie, umożliwiającą szy…