Home Social Media Jak zobaczyć profil na Facebooku zablokowany dla nieznajomych?
Social Media - 24 czerwca 2020

Jak zobaczyć profil na Facebooku zablokowany dla nieznajomych?

Przeglądanie Facebooka bez rejestracji

Zastanawiasz się jak zobaczyć profil na FB zablokowany dla nieznajomego? Facebook to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych. Poglądami, zdjęciami, a nawet ofertami pracy wymieniają się na nim użytkownicy z całego świata. Założenie i usunięcie konta jest darmowe i nie wymaga podania specjalnych danych. Jego interfejs pozwala na bieżąco śledzić poczynania naszych obecnych znajomych czy rodziny. Można na nim lajkować ulubione posty i fotografie, pisać komentarze i dodawać własne przemyślenia. Co jednak, gdy jakaś osoba nas zainteresuje, a my nie mamy pełnego wglądu w jej profil? Jak zobaczyć profil nieznajomego na facebooku? Podpowiadamy!

Jak zobaczyć profil nieznajomego na Facebooku

Prywatność jest obecnie w cenie. Użytkownicy facebooka blokują więc swoje prywatne treści przed niepowołanymi osobami i udostępniają je jedynie osobom, które znają. Dla przeciętnego użytkownika na profilu nieznanej nam osoby widnieć będzie jedynie zdjęcie główne, nawet bez możliwości podejrzenia jakichkolwiek polubień czy komentarzy. Zobaczymy również fotografie w tle, a także podstawowe informacje, jeśli są one udostępnione publicznie. Czy jednak da się zobaczyć coś więcej? Jak zobaczyć profil na facebooku zablokowany dla nieznajomych?

Jak oglądać zdjęcia na Facebooku nieznajomych

Najprostszym, a zarazem najbardziej oczywistym sposobem będzie oczywiście wysłanie zaproszenia do grona znajomych. Jeśli to jest osoba, którą znaliśmy wcześniej, a kontakt się urwał istnieje wysoka szansa, że zaproszenie zostanie przyjęte, a my uzyskamy dostęp do wszystkich informacji i zdjęć. W odwrotnym przypadku możemy liczyć jedynie na łut szczęścia. Ochrona danych osobowych jest niezwykle ważna, dlatego mało kto będzie chciał pokazywać prywatne informacje o swoim życiu przypadkowym użytkownikom.

Możemy również posłużyć się pomocą znajomych. Na profilach poszczególnych osób widnieje pozycja zatytułowana „wspólni znajomi”. Dzięki temu możemy podejrzeć interesujący nas profil z konta innego zarejestrowanego użytkownika. Z tym że to rozwiązanie ma również swoje wady. Nie każdy nam na to pozwoli i nie każdy będzie chciał udostępniać dane innych osób przez swoją tablicę.

W ostateczności możemy liczyć na cud. Wystarczy bowiem, że zdjęcia, posty i informacje na profilu nie będą miały rangi prywatnej, dostępnej tylko dla znajomych. Udostępnione publicznie staną się dostępne i widoczne dla wszystkich, również dla osób, które nie mają siebie w znajomych. Uzyskanie interesujących informacji na facebooku jest więc niezwykle trudne i wymaga sporych poświęceń.

Przeglądanie facebooka bez rejestracji

Serwis Facebook dostępny jest dla wszystkich bez żadnych ograniczeń. Przeglądanie facebooka bez rejestracji jest możliwe, ma jednak swoje ograniczenia. Nie będziemy mogli dodawać polubień ani komentować postów.

Większości informacji nie zobaczymy, bo będą one po prostu dla nas niedostępne. Chyba że dotyczyć będą dużej instytucji, która umieszcza swoje dane publicznie. A jak wejść na facebooka bez konta?

Wyszukiwarka Facebook bez logowania

W wyszukiwarce wystarczy wpisać interesujące nas hasło czy dane danej osoby i dopisać słowo „facebook”. Wyświetlą nam się wszystkie możliwości, które będziemy mogli oglądać już przez portal społecznościowy. Możemy również założyć fikcyjne konto bez naszych danych i cieszyć się używaniem facebooka w taki właśnie sposób.

Sprawdź również

Jak usunąć konto Snapchat?

Snapchat w okresie swojej świetności posiadał ogromną rzeszę oddanych użytkowników. Dobrze…