Home Biznes Jakie długopisy do biura wybrać? Podpowiadamy!
Biznes - 4 października 2022

Jakie długopisy do biura wybrać? Podpowiadamy!

Już nie trzeba zastanawiać się nad tym, jakie długopisy do firmy wybrać. Idealną propozycją jest możliwość zaopatrzenia się w te, które będą miały logo firmy. Podpowiadamy z jakiego powodu warto to zrobić.

Długopisy – gadżet firmowy

Warto już od samego początku inwestować w gadżety firmowe. Jest to doskonała okazja do rozreklamowania swojego przedsiębiorstwa także wtedy, kiedy nie ma się za wiele funduszy na początek. W związku z kupieniem długopisów z logo firmy już od pierwszych dni jej funkcjonowania potencjalni przyszli odbiorcy będą mieli świadomość związaną z jej istnieniem. Obecnie długopisy z logo firmy nie są bardzo dużym wydatkiem, a stają się coraz bardziej popularne. Nie ma się czemu dziwić. Nie dość, że jest to tani upominek dla odbiorców przedsiębiorstwa, to dodatkowo przydatny gadżet. Długopis nigdy się nie zmarnuje, zawsze może być w użyciu. Dzięki temu, że istnieje spora szansa zauważenia logo firmy przez inne osoby jest to mistrzowska okazja do tego, by móc zainwestować w długopisy z logo już na samym początku działalności.

Dlaczego warto kupić długopisy z logo firmy?

Mistrzowskim rozwiązaniem jest zakup długopisów z logo firmy, ponieważ:

  • można je wręczać nie tylko klientom, ale także osobom, które mogą być zainteresowane konkretnymi usługami, czy produktami,
  • to wyśmienita okazja do tego, by jeszcze więcej osób dowiedziało się o danym przedsiębiorstwie,
  • są one tanie do kupienia, a są niezawodną propozycją reklamy,
  • długopisy przez cały czas są używane, więc obdarowany nie będzie miał poczucia niepotrzebnego prezentu,
  • można je ofiarować w zupełnie naturalnych sytuacjach,
  • dzięki używaniu ich przez jedną osobę inna także może zainteresować się tym, czyje logo znajduje się na konkretnym długopisie.

Genialnie sprawdza się możliwość zamówienia długopisów z logo firmy w różnej kolorystyce obudowy. W związku z tym, że nie zawsze musi być jednolicie różne kolory dodatkowo będą zwracały uwagę odbiorców. Najpewniej pomyślą oni, że to długopis zupełnie innego przedsiębiorstwa i tym bardziej zwrócą na nie uwagę.

Jakie długopisy do firmy wybrać?

Jeśli chodzi o to, jakie gadżety do firmy wybrać warto jest zwrócić uwagę na długopisy plastikowe z logo. Przy kupieniu plastikowej wersji tych gadżetów jest pewność związana z tym, że na pewno nie rozpadną się po jednym użyciu. Nie muszą być to artykuły piśmiennicze z najwyższej półki cenowej. Dobrze jest jednak zadbać o to, by nie wyglądały tandetnie i bardzo tanio. Tego typu długopisy na pewno nie przyciągną wzroku nowych odbiorców. Właśnie to jest celem głównym wręczania tych artykułów piśmienniczych poszczególnym osobom. Nie sposób od razu inwestować w długopisy po kilkanaście złotych za sztukę. Genialnym rozwiązaniem jest kupowanie ich w większych pakietach, dzięki czemu cena jednostkowa jest o kilkadziesiąt groszy tańsza niż normalnie.Pozornie nie robi to wielkiej różnicy, jednak przy kupowaniu ich kilkaset jest już dość spora różnica w cenie. Dzięki tej różnicy można bez problemu zaopatrzyć się w dodatkowe firmowe długopisy i podarować je kolejnym odbiorcom.

Jakie są zalety takiego rozwiązania?

Możliwość zaopatrzenia się w plastikowe długopisy z logo jest genialna z tego powodu, że wyróżniają się one kolorami obudowy. Przy zakupie ekologicznych wszystkie są jednakowo brązowe i nie wyróżniają się niczym na tle tych oferowanych przez inne przedsiębiorstwa. Plastikowe długopisy mają różne obudowy. Dodatkowo są one wytrzymałe, nie ma problemu z wymieniem wkładu, jeśli komuś spodoba się ta obudowa. Ich cena jest przystępniejsza niż tych wykonanych z papieru. Dzięki temu jest to świetna propozycja skierowana zarówno do początkujących, jak i już doświadczonych przedsiębiorców, którzy działają na polskim rynku od lat. Plastikowe długopisy z logo mogą być zaprojektowane w taki sposób, by tło było widoczne na obudowach w różnej kolorystyce. Doświadczeni graficy na pewno zrobią wszystko tak, by nie zlewało się ono z poszczególnymi obudowami. Długopisy to mistrzowska propozycja reklamy firmy.

Sprawdź również

Google Ads – dlaczego warto korzystać z kampanii Google?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być widocznym w internecie niemalże od raz…