Home Biznes Licencje na korzystanie z oprogramowania Microsoft
Biznes - 24 marca 2022

Licencje na korzystanie z oprogramowania Microsoft

W każdym przedsiębiorstwie niezbędne są licencje na korzystanie z oprogramowania Microsoft. Jak uprościć tę procedurę, obniżyć koszty, zapewnić sobie komfort i efektywność? Korzystaj z usługi licencjonowania oprogramowania firmy Microsoft. Szczegóły wyjaśniamy poniżej.

Licencja na korzystanie z oprogramowania firmy Microsoft jest niezbędna w pracy większości form. Zapewnia komfort oraz pozwala obniżyć koszty podczas negocjowania umowy ze względu na licencjonowanie zbiorowe produktów z oferty Microsoft.

Euvic.com –  godny zaufania i autoryzowany partner Microsoft Licensing Solutions

Euvic.com już od ponad dekady sprzedaje licencje oparte na modelach Microsoft Open License Pack i Open Value oraz bierze udział w programach licencjonowania zbiorowego Microsoft. To sprawdzony, godny zaufania i autoryzowany partner Microsoft Licensing Solutions, zaufany partner licznych firm działających na rynku międzynarodowym, a także różnego rodzaju organizacji.

Dlaczego warto korzystać z usługi licencjonowania oprogramowania firmy Microsoft?

Wsparcie certyfikowanych specjalistów. Do Twojej dyspozycji będą eksperci ds. licencjonowania firmy Microsoft. Uzyskali oni tytuł Microsoft Licensing Solutions Partner i dodatkowe unikalne kompetencje.

Zautomatyzowane zarządzanie licencjami Microsoft. Zarządzanie licencjami Microsoft jest zautomatyzowane i zoptymalizowane.

Dopasowanie oferty do potrzeb firmy. Każde przedsiębiorstwo może wybrać najlepsze opcje licencjonowania oprogramowania firmy Microsoft.

Brak ryzyka. Korzystanie z licencji firmy Microsoft to brak ryzyka prawnego związanego z nielegalnym używaniem produktów firmy.

Dostawca licencji SPLA. Biorąc udział w programie SPLA, zyskasz wsparcie w zarządzaniu problemami. Oferta dotyczy zarówno oprogramowania Microsoft, jak i oprogramowania serwerowego, rozwiązania w chmurze czy popularnego programu Microsoft Office 365.

Więcej na temat usługi licencjonowania oprogramowania firmy Microsoft znajdziesz tutaj: https://www.euvic.com/microsoft-software-licensing-service/

Sprawdź również

Zasady skutecznej wizualizacji danych

Aby przekazywać informacje w prosty i przejrzysty sposób, najlepiej jest postawić na wizua…