Home Social Media Licznik obserwujących na tik toku – jak działa i czym jest?
Social Media - 18 listopada 2021

Licznik obserwujących na tik toku – jak działa i czym jest?

TikTok Counter

TikTok to aplikacja znana na całym świecie. Zamieszane są na niej przeważnie zabawne, krótkie nagrania. Wiele osób zapewne chociaż raz zetknęło się z tą platformą, nawet nie posiadając TikToka, ponieważ popularne filmiki na nim zamieszczone zazwyczaj krążą również po innych social mediach. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że istnieje coś takiego jak TikTok Counter – naprawdę przydatne narzędzie dla twórców nagrywających na TikToku oraz ich wiernych fanów.

Czym jest TikTok Counter?

TikTok Counter to nic innego, jak aplikacja, na której możesz obserwować zmieniającą się liczbę obserwujących dowolnie wybranego TikTokera. Dzięki niej, o każdej porze masz możliwość przyglądać się temu, czy na danym koncie na TikToku liczba obserwujących przybywa, lub odwrotnie – ubywa. Dodatkowo, wyświetlają się w niej także zmieniające się liczby polubień oraz zamieszczonych przez określonego twórcę filmów. Aplikację można pobrać za darmo przez App Store oraz Google Play na telefon lub wyszukać ją w przeglądarce i analizować statystyki TikTokerów poprzez stronę internetową TikTok Counter.

Jak działa licznik obserwacji na TikTok?

Gdy zainstalujesz już aplikację na swoje urządzenie, wejdź w nią i wyszukaj nazwę użytkownika TikToka, którego dokładną liczbę obserwujących chcesz sprawdzić. Poprzez TikTok Counter możesz wyszukać każdego i śledzić to, jak szybko przybywa lub ubywa mu widzów. Do tego, licznik ten nie opóźnia się. Gdy tylko ktoś dołączy do grona obserwujących konkretnego TikTokera, pojawi się na jego liczniku w aplikacji. TikTok Counter nie kłamie, pokazuje realną ilość subskrybentów każdego konta o każdej sekundzie! Dlatego właśnie często można zobaczyć transmisje na żywo osób, które oczekują, aż duży licznik dobije do sporej, okrągłej liczby, aby świętować – to właśnie TikTok Counter.

Kto jest najpopularniejszym TikTokerem?

Zastanawia Cię, kto na tak wielkiej platformie jak TikTok posiada najwięcej obserwujących?

W Polsce są to Jamel i Jamil Neffati, radośni bracia bliźniacy. Choć swoje social media prowadzą w języku angielskim i są popularni w Wielkiej Brytanii, potrafią mówić po polsku, ponieważ właśnie tu się urodzili. Na swoim oficjalnym TikToku – neffatibrothers – zgromadzili już niemal 17 milionów obserwujących! Bliźniacy podążają za najnowszymi trentami TikToka, potrafią tanecznie się ruszać i rozśmieszać widzów, przez co nieustannie są jednymi z czołowych TikTokerów tej platformy.

Jednak biorąc pod uwagę wielkość liczby obserwujących, braciom Neffati trochę daleko do prawdziwej królowej TikToka. To Charli D’Amelio jest zdecydowanie najpopularniejszą TikTokerką na świecie. Ponad 129 milionów obserwujących mówi samo za siebie. Amerykańska influencerka jest również tancerką, co można zauważyć przeglądając jej TikTokowe konto – charlidamelio. Największą popularność zyskała głównie dzięki twórczości na TikToku, poza tym, udziela się na wielu innych social mediach. Znalazła się nawet w księdze rekordów Guinnessa, jako pierwsza osoba, która uzyskała 50 milionów obserwujących na TikToku, a później, także jako pierwsza osoba, która uzyskała ich 100 milionów.

Jak zarabia się na obserwujących na TikToku?

Kto powiedział, że z bycia TikTokerem nie da się zarabiać? Wystarczy trochę kreatywności i poczucia humoru, a po zebraniu tysiąca obserwujących, odblokowujesz możliwość prowadzenia transmisji na żywo. Podczas nich, Twoi widzowie mogą przesyłać tzw. gifty – są to po prostu donejty o różnych wartościach. Po otrzymaniu gifta, konto twórcy prowadzącego transmisję LIVE zostaje zasilone ilością monet zależną od rodzaju otrzymanego gifta. 70 monet z TikToka to w przeliczeniu około 5 złotych. Wybraną ilość monet zamienia się na diamenty, a te z kolei wypłacane są na portfel elektroniczny PayPal. Dzięki obserwującym na TikToku można zarobić nawet kilkaset złotych podczas parogodzinnej transmisji!

Więcej ciekawostek na temat TikToka znajdziecie w Podręczniku „TikTok od A do Z” autorstwa Classylicious. Szczegóły na temat kursu TikTok’a na classylicious.com.

Gdy jednak z czasem zdobędziesz trochę więcej widzów i zasięgów, możesz liczyć na to, że zaczniesz otrzymywać oferty od postronnych firm, które często proponują znanym TikTokerom współprace. Najczęściej jest to lokowanie produktu na filmach swoim odbiorcom.

TikTok posiada naprawdę sporo możliwości do rozwoju i zarabiania. Jeśli czujesz, że potrafiłbyś tworzyć ciekawy kontent, dlaczego by nie spróbować? Nie zapomnij tylko wówczas o kontrolowaniu liczby swoich obserwujących poprzez TikTok Counter!

Sprawdź również

Czy na Messengerze widać kto zrobił screena?

Zrzuty ekranu stały się nieodłączną częścią współczesnej komunikacji online. Wraz z rozwoj…