Home Biznes Luksusowe kalendarze trójdzielne tylko w Drukarni Wydruk
Biznes - 22 listopada 2021

Luksusowe kalendarze trójdzielne tylko w Drukarni Wydruk

Kalendarz trójdzielny przyda się w każdym domu i w każdej firmie. Na pewno ułatwi Ci on zaplanowanie wydarzeń i przypomni na przykład o urodzinach ulubionej cioci. Kalendarz trójdzielny inaczej nazywa się kwartalnym. Do jego zalet możemy zaliczyć to, że jest bardzo przejrzysty i ma dużą powierzchnię reklamową. Jakie są jeszcze plusy posiadania kalendarza trójdzielnego? Dlaczego warto mieć taki kalendarz w swoim domu lub w biurze? Jakie specjalnego kalendarze w Drukarni Wydruk stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie?

Jakie są korzyści z posiadania kalendarza trójdzielnego?

Kalendarz trójdzielny w odniesieniu do wszystkich pozostałych dostępnych na rynku ma największą powierzchnię. Jest również wyjątkowo solidny i bez obaw możesz z niego korzystać przez cały rok. Jego kalendarium to trzy bloki. W każdym z nich znajduje się dwanaście kartek. Warto wspomnieć o tym, że kalendarze trójdzielne często mają w zestawie przesuwne okienko. Wykorzystuje się je do oznaczania aktualnego dnia.

Dostępne w Drukarni Wydruk kalendarze trójdzielne są naprawdę wytrzymałe. Mogą mieć dodatkowe wzory lub zdobienia. Zaraz właśnie o nich wspomnimy.

Kalendarze trójdzielne z lakierem holograficznym

Lakiery holograficzne często stosuje się na samochodach oraz na paznokciach. Mają one również zastosowanie przy tworzeniu artykułów papierniczych. W naszej Drukarni Wydruk znajdziesz je na główkach kalendarzy trójdzielnych. Dzięki nim, kalendarz prezentuje się zupełnie inaczej w zależności od kąta padania światła oraz od jego natężenia. Ty możesz wybrać jaki obrazek, będzie na główce kalendarza trójdzielnego. Następnie dokładnie pokrywamy ją lakierem holograficznym. Taki kalendarz przyciąga spojrzenia i prezentuje się bardzo elegancko. Na pewno znajdziesz na niego miejsce zarówno w Twoim domowym gabinecie, jak i w firmowym biurze. Taki kalendarz trójdzielny wymaga odpowiedniej oprawy i przestrzeni.

Kalendarz z efektem liquid metal

Czy zwykły kalendarz trójdzielny może wyglądać tak luksusowo jak drogocenna biżuteria? Tak i my jako Drukarnia Wydruk pragniemy Ci to udowodnić. Na główce kalendarzy znajduje się specjalny srebrny metaliczny lakier. Wygląda on jak prawdziwe srebro. Takie zdobienia bardzo ładnie się prezentują zarówno na białym, jak i na czarnym tle. Kalendarz trójdzielny z tego rodzaju zdobieniem będzie genialnie się prezentował w eleganckim biurze albo w recepcji. Zachęcamy do obejrzenia naszych nowych wzorów kalendarzy!

Sprawdź również

Czym jest lokalne SEO? Czy warto w nie zainwestować?

Szukając sposobów, by zwiększyć widoczność swojego biznesu w regionie, warto zainwestować …