Home Prasa Marquard Media i Katalog Marzeń wspólnie na Święta Bożego Narodzenia
Prasa - 15 grudnia 2018

Marquard Media i Katalog Marzeń wspólnie na Święta Bożego Narodzenia

Popularne marki łączą siły podczas Świąt

Marquard Media Polska to jeden z największych w naszym kraju wydawców prasowych. W swojej ofercie posiada m.in takie tytuły jak: CKM, Cosmopolitan, Playboy, Joy czy Harper’s Bazaar. Jest również właścicielem popularnych serwisów internetowych: kozaczek.pl, papilot.pl czy supermamy.pl. Na Święta Marquard Media wspólnie z Katalogiem Marzeń przygotowało niespodziankę dla swoich czytelników. Jest nią specjalna karta podarunkowa, która dołączana będzie do tytułów prasowych wydawnictwa. Jak czytamy w komunikacie prasowym: „Współpraca ta jest potwierdzeniem podejmowania niestandardowych partnerstw biznesowych, które są jednym z priorytetów w realizacji nowej strategii.”.

Karta podarunkowa Katalogu Marzeń uprawniać będzie do zakupu z rabatem 15% na stronie katalogmarzen.pl. Karta będzie miała ważność przez cały rok, stąd też, jeśli nie wykorzystamy jej od razu, możemy przeznaczyć ją na zakup prezentów na kolejne, Wielkanocne Święta. Zespoły Marquard i Katalog Marzeń przygotowały aż 200 tysięcy kart podarunkowych, które dostępne będą do zakupu w punktach sprzedaży prasy. Czytelnik więc może zakupić któreś z pism oferowanych przez wydawnictwo Marquard Media Polska wraz z kartą podarunkową w cenie 200 zł i cieszyć się 15% rabatem.

Bożonarodzeniowa współpraca między Katalogiem Marzeń a Marquard Media to część nowej strategii wydawnictwa, które chce wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Sprawdź również

Najlepsze kryminały – jaką książkę przeczytać?

Jakie najlepsze książki kryminalne polecić można do przeczytania? Cóż, przyznać trzeba, że…