Home Prasa Marquard Media i Katalog Marzeń wspólnie na Święta Bożego Narodzenia
Prasa - 15 grudnia 2018

Marquard Media i Katalog Marzeń wspólnie na Święta Bożego Narodzenia

Popularne marki łączą siły podczas Świąt

Marquard Media Polska to jeden z największych w naszym kraju wydawców prasowych. W swojej ofercie posiada m.in takie tytuły jak: CKM, Cosmopolitan, Playboy, Joy czy Harper’s Bazaar. Jest również właścicielem popularnych serwisów internetowych: kozaczek.pl, papilot.pl czy supermamy.pl. Na Święta Marquard Media wspólnie z Katalogiem Marzeń przygotowało niespodziankę dla swoich czytelników. Jest nią specjalna karta podarunkowa, która dołączana będzie do tytułów prasowych wydawnictwa. Jak czytamy w komunikacie prasowym: „Współpraca ta jest potwierdzeniem podejmowania niestandardowych partnerstw biznesowych, które są jednym z priorytetów w realizacji nowej strategii.”.

Karta podarunkowa Katalogu Marzeń uprawniać będzie do zakupu z rabatem 15% na stronie katalogmarzen.pl. Karta będzie miała ważność przez cały rok, stąd też, jeśli nie wykorzystamy jej od razu, możemy przeznaczyć ją na zakup prezentów na kolejne, Wielkanocne Święta. Zespoły Marquard i Katalog Marzeń przygotowały aż 200 tysięcy kart podarunkowych, które dostępne będą do zakupu w punktach sprzedaży prasy. Czytelnik więc może zakupić któreś z pism oferowanych przez wydawnictwo Marquard Media Polska wraz z kartą podarunkową w cenie 200 zł i cieszyć się 15% rabatem.

Bożonarodzeniowa współpraca między Katalogiem Marzeń a Marquard Media to część nowej strategii wydawnictwa, które chce wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rynku.

Sprawdź również

Najlepsze kryminały na 2022

Jakie najlepsze książki kryminalne polecić można do przeczytania? Cóż, przyznać trzeba, że…