Home Biznes Namioty aluminiowe
Biznes - 13 czerwca 2019

Namioty aluminiowe

W obecnie panującym trybie pracy handlowca konieczne jest przemieszczanie się z jednego miasta do drugiego z własnym namiotem ekspresowym, który zapewni komfort oraz będzie dobrą wizytówką firmy. Stawiane są więc tym produktom najwyższe wymagania. Jakie to kryteria przypisuje się tego rodzaju przedmiotom, postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.

Namiot handlowy musi być przede wszystkim funkcjonalny, łatwy w rozstawieniu, lekki i bezpieczny. Dobrym pomysłem spełniającym te wymagania są namioty aluminiowe. Zwykle konstrukcja stalowa jest zbyt ciężka, przez co namiot jest dla handlowca udręką, a nie pomocą w codziennej pracy. Namioty aluminiowe są przede wszystkim wytrzymałe i lekkie. Można je spokojnie transportować pojazdami, a rozkładanie ich jest proste i nie męczy, tak jak w przypadku innych konstrukcji.

Kolejnym wymogiem jest przykuwający wzrok klienta wygląd – estetyczny i jednocześnie oryginalny. Musimy się przecież wyróżniać na tle innych, tak żeby zostać zapamiętanym i zawsze rozpoznawanym. Tutaj zazwyczaj firma wybiera sobie jaki kolor oraz logo itp. ma być na namiocie, a odpowiedni, wynajęty producent dostosowuje się do tych potrzeb. Namiot będzie długo naszą wizytówką, kojarzoną z firmą, dlatego warto oddać takie zamówienie w najlepsze ręce, do kogoś kto zrobi to celująco i oczywiście za rozsądną cenę.

Następnym oczekiwaniem, jakie stawiamy namiotom handlowym jest komfort. Żeby z dnia na dzień przemieszczać się z jednego miejsca Polski na drugie, musimy wybrać namiot, który będzie bezproblemowy w transporcie. Mowa tutaj o tym, żeby była to lekka konstrukcja składana, która wszędzie się zmieści. Namioty aluminiowe spełniają taki wymóg, gdyż są zdecydowanie lżejsze od stalowych. Jednocześnie są bardzo wytrzymałe na podmuchy wiatru, deszcz itp. Komfort to również możliwość szybkiego rozłożenia i złożenia namiotu. Czyli musi to być prosta budowa, gdzie potrzeba nie więcej niż jednej osoby do postawienia namiotu. Wszędzie gdzie się wybierzemy z pracą, możemy zastać różne warunki atmosferyczne, na jakie nie będziemy mieć wpływu. Dlatego też przy wyborze namiotu ekspresowego warto wybierać taki, żeby w czasie deszczu nie kapało nam na głowę. Materiał musi być nieprzemakalny, a rusztowanie niekorodujące, by nie ulegało niszczeniu. Tutaj, w dalszym ciągu, dobrze jest się zastanowić nad namiotami aluminiowymi, ponieważ one nie rdzewieją.

Inną też sprawą jest to, czy dostajemy od producenta gwarancję na zakupiony produkt. Możemy naprawdę dużo przegrać, wybierając drogi namiot bez żadnej gwarancji na wymianę w razie, gdy coś się popsuje. Możemy np. uszkodzić wysięgnik lub stelaż, nawet bardzo szybko od zakupu. A namiot handlowy powinien nam służyć na lata, jak nie na zawsze. Warto pozostać czujnym, ponieważ taki zakup, jak z resztą każdy inny powinien być przemyślany i trafiony.
Wszystkie te wymagania składają się na to by namiot dawał komfort handlowcowi, a klientów przyciągał tym, jak się prezentuje. Polecamy namioty aluminiowe, ze względu na dobrą konstrukcję, która jest stosunkowo lekka, wytrzymała i nierdzewna. Co do materiału, wybór kolorystyki, nadruku, wzoru i kształtu, pozostawiamy firmie, jednak trzeba mieć na uwadze, to by nie przemakał. Producentem oferującym takie usługi, jest przykładowo firma Vitabri. Dostaniemy tam solidnie wykonane namioty aluminiowe, z wieloletnią gwarancją – www.vitabri.pl/namioty-aluminiowe.

Podsumowując, wybór namiotu handlowego powinien spełniać powyższe wymagania oraz te, które stawia sobie osoba kupująca. Nie jest to zakup prosty, a najważniejsze to znaleźć firmę, która wykona nasze zamówienie najlepiej.

Materiał partnera

Sprawdź również

Szkolenia na wózki widłowe UDT – wszystko, co musisz wiedzieć

Marzysz o pracy operatora wózka widłowego? Warto jednak odpowiednio do niej się przygotowa…