Home Biznes Nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych
Biznes - 3 listopada 2021

Nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych

Organizowanie wszelkiego rodzaju eventów, konferencji, szkoleń, targów i spotkań jest niewątpliwie intratnym biznesem. Obiekty walczą o pozyskanie jak najbardziej zasobnych klientów. Same chęci i działania marketingowo sprzedażowe nie wystarczą.

Kluczowym elementem tego typu usług jest jakość samego obiektu, a w szczególności wyposażenie sal konferencyjnych. Najprostsze wyposażenie typu ekran, projektor i podstawowe nagłośnienie to już przeszłość. Klient staje się coraz bardziej wymagający i oczekuje nie tylko skutecznie działających urządzeń ale również efektownego, atrakcyjnego wyglądu, który podkreśli wagę eventu a klientowi pozwoli się zaprezentować z jak najlepszej strony. Wyposażenie sal konferencyjnych powinno dać się zmodyfikować i dopasować do specyfiki i branży spotkania.

Kto zajmuje sę wyposażeniem sal konferencyjnych?

Budując lub modyfikując obiekt konferencyjny należy pomyśleć o firmie, która zajmie się kompleksowo wyposażeniem. Już na etapie projektu wskazana jest współpraca z fachowcami takimi jak avnext.pl. To firma, która może zaoferować najnowocześniejsze rozwiązania na rynku. Wyposażenie sal konferencyjnych autorstwa avnext.pl znajduje się w wielu prestiżowych obiektach w całej Polsce. Z ciekawszych urządzeń i rozwiązań warto wymienić między innymi aparaturę do projekcji hologramów, systemy rezerwacyjne i rejestrujące uczestników konferencji a także rozwiązania typu hot desk umożliwiające natychmiastową gotowość do pracy i współpracy pomiędzy uczestnikami konferencji. Avnex.pl jest również twórcą unikalnego systemu pozwalającego na przeprowadzanie aukcji. Zatrudnienie jednej firmy zamiast kilku podwykonawców gwarantuje spójną koncepcję wyposażenia i przejrzyste warunki serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Avnext.pl bierze udział w uruchomieniu całego systemu oraz szkoli personel obiektu.

Co należy do współczesnego wyposażenia sal konferencyjnych?

Nowoczesne urządzenia projekcyjne, flipcharty, tak zwane ściany video, projektory i interaktywne flipcharty. Ważne są także urządzenia mechaniczne – różnego rodzaju windy i prowadnice umożliwiające zmianę aranżacji wnętrza w możliwie krótkim czasie.
Istotnym elementem wyposażenia sal konferencyjnych jest również specjalistyczne oprogramowanie pozwalające na zarządzanie zarówno całością eventu jak i pracą poszczególnych urządzeń z poziomu komputera. Do tego dochodzą systemy umożliwiające połączenie się z osobami pracującymi w innych miejscach a także pozwalające na tłumaczenie na kilka języków równocześnie.

Sprawdź również

Jak wybrać odpowiednią kartę graficzną dla swojego komputera?

Wybór karty graficznej nigdy nie powinien być przypadkowy. To podzespół odpowiadający za t…