Home Biznes Nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych
Biznes - 3 listopada 2021

Nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych

Organizowanie wszelkiego rodzaju eventów, konferencji, szkoleń, targów i spotkań jest niewątpliwie intratnym biznesem. Obiekty walczą o pozyskanie jak najbardziej zasobnych klientów. Same chęci i działania marketingowo sprzedażowe nie wystarczą.

Kluczowym elementem tego typu usług jest jakość samego obiektu, a w szczególności wyposażenie sal konferencyjnych. Najprostsze wyposażenie typu ekran, projektor i podstawowe nagłośnienie to już przeszłość. Klient staje się coraz bardziej wymagający i oczekuje nie tylko skutecznie działających urządzeń ale również efektownego, atrakcyjnego wyglądu, który podkreśli wagę eventu a klientowi pozwoli się zaprezentować z jak najlepszej strony. Wyposażenie sal konferencyjnych powinno dać się zmodyfikować i dopasować do specyfiki i branży spotkania.

Kto zajmuje sę wyposażeniem sal konferencyjnych?

Budując lub modyfikując obiekt konferencyjny należy pomyśleć o firmie, która zajmie się kompleksowo wyposażeniem. Już na etapie projektu wskazana jest współpraca z fachowcami takimi jak avnext.pl. To firma, która może zaoferować najnowocześniejsze rozwiązania na rynku. Wyposażenie sal konferencyjnych autorstwa avnext.pl znajduje się w wielu prestiżowych obiektach w całej Polsce. Z ciekawszych urządzeń i rozwiązań warto wymienić między innymi aparaturę do projekcji hologramów, systemy rezerwacyjne i rejestrujące uczestników konferencji a także rozwiązania typu hot desk umożliwiające natychmiastową gotowość do pracy i współpracy pomiędzy uczestnikami konferencji. Avnex.pl jest również twórcą unikalnego systemu pozwalającego na przeprowadzanie aukcji. Zatrudnienie jednej firmy zamiast kilku podwykonawców gwarantuje spójną koncepcję wyposażenia i przejrzyste warunki serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Avnext.pl bierze udział w uruchomieniu całego systemu oraz szkoli personel obiektu.

Co należy do współczesnego wyposażenia sal konferencyjnych?

Nowoczesne urządzenia projekcyjne, flipcharty, tak zwane ściany video, projektory i interaktywne flipcharty. Ważne są także urządzenia mechaniczne – różnego rodzaju windy i prowadnice umożliwiające zmianę aranżacji wnętrza w możliwie krótkim czasie.
Istotnym elementem wyposażenia sal konferencyjnych jest również specjalistyczne oprogramowanie pozwalające na zarządzanie zarówno całością eventu jak i pracą poszczególnych urządzeń z poziomu komputera. Do tego dochodzą systemy umożliwiające połączenie się z osobami pracującymi w innych miejscach a także pozwalające na tłumaczenie na kilka języków równocześnie.

Sprawdź również

Czym jest lokalne SEO? Czy warto w nie zainwestować?

Szukając sposobów, by zwiększyć widoczność swojego biznesu w regionie, warto zainwestować …