Home WEB i technologie Nowy Plush rok ważności konta
WEB i technologie - 4 stycznia 2022

Nowy Plush rok ważności konta

Jak przedłużyć ważność konta w Plush o rok?

Przedłużenie ważności konta w Plush o rok jest bardzo wygodne i praktyczne, gdyż pozwala nam na dłuższy czas zapomnieć o konieczności kolejnego doładowania. Jak wykonać doładowanie w Nowy Plush o rok? Tego dowiesz się z poniższego tekstu.

Czy można przedłużyć ważność konta w Plush o rok?

Wszyscy mamy na głowie bardzo wiele różnych spraw. Codziennie musimy załatwiać swoje rzeczy związane z pracą, szkołą czy studiami. Jesteśmy na co dzień bardzo zabiegani. Ostatnią rzeczą, jaką chcemy, aby nam się niespodziewanie przydarzyła to nagły koniec ważności konta. Wyobraź sobie, że musisz wykonać bardzo ważny telefon natychmiast, a Twoje konto właśnie przestało być aktywne! Można nazwać to złośliwością rzeczy martwych, jednak jest to normalna kolej rzeczy, jeśli Twoje konto jest ważne krótko po doładowaniu. Świetnym wyjściem jest przedłużenie ważności konta o rok w Plush.

Rok ważności konta w Plush – czy to możliwe?

Oczywiście, że tak! Wiele sieci komórkowych, w tym Plush oferuje usługę przedłużenia ważności konta o rok. W trakcie trwania tego roku nie musisz martwić się, że nagle nie będziesz mógł wykonać bardzo ważnego telefonu! To niezwykle wygodna usługa, ponieważ pozwala nam pozbyć się chociaż jednej rzeczy z głowy, o której musimy pamiętać.

Nowy Plush rok ważności konta – jak to zrobić?

Przedstawimy państwu sposób na przedłużenie ważności konta w Plush o rok, abyście nie musieli martwić się doładowywaniem telefonu co miesiąc. Bardzo łatwo jest o tym zaponieć, a przecież telefon musimy mieć gotowy w każdej chwili! Żyjemy szybko, dlatego równie szybko chcemy się komunikować. Pozwala na to rok ważności konta w nowy plush.

Aby cieszyć się ważnością konta cały rok, skorzystaj z usług Plush. Bardzo łatwo jest aktywować tą usługę, oto jak to zrobić:

  • Pierwszym ze sposobów na konto ważne przez 365 dni jest wpisanie specjalnego kodu na klawiaturze Twojego telefonu i zatwierdzenie go zieloną słuchawką – tak, jak przy wybieraniu numeru, aby do kogoś zadzwonić. Kod, który należy wpisać w plush aby przedłużyć ważność konta o rok to *136*11*10#
  • Drugim sposobem, z którego możesz skorzystać, jeśli chcesz przedłużyć ważność konta w swoim telefonie w nowym Plush jest rozmowa z pracownikiem biura obsługi klienta. Jak ją odbyć? To bardzo łatwe – należy zadzwonić pod numer 601 101 200 i powiedzieć pracownikowi, że chcemy przedłużyć ważność naszego konta o rok.
  • Możesz skorzystać także zainstalować na swoim telefonie aplikację iPlush, za pomocą której nie tylko przedłużysz ważność konta, ale również skorzystasz z wielu innych opcji, jakie przygotowali dla klientów Plush twórcy apliakcji.

Podsumowując, rok ważności konta w Plush możesz włączyć za pomocą:

  1. rozmowy z pracownikiem biura obsługi klienta pod numerem 601 101 200
  2. korzystając z aplikacji mobilnej iPlush
  3. wpisując na klawiaturze telefonu kod *136*11*10#  i naciskając zieloną słuchawkę

Włączenie promocji rok ważności konta Plush jest, jak widzimy, bardzo łatwe. Jednak nie jest to pierwszy i zarazem ostatni krok do cieszenia się ważnością konta przez rok w Plush. Aby promocja aktywowała się, musisz w ciągu 30 dni od aktywacji zasilić swoje konto z Vay za kwotę co najmniej 5zł. Jak widzisz, usługa jest banalnie prosta w aktywacji, a przy tym wygodna.

Rok ważności konta nowy plush – zalety

Po każdym kolejnym doładowaniu za minimum 5 zł ważność konta w Plush przesuwa się o kolejne 365 dni! To oznacza, możesz doładować konto wtedy, kiedy Ci się o tym akurat przypomni w ciągu roku. To rozwiązanie jest niezwykle wygodne, ponieważ nie musisz pamiętać terminu ostatniego doładowania, jak to bywa w innych sieciach. Pamiętaj, że aktywacja konta ważnego rok w nowym Plush rozpoczyna się po maksymalnie 24 godzinach od włączenia usługi. O rozpoczęciu ważności konta z pewnością zostaniesz poinformowany za pomocą SMS od operatora, który jest zawsze darmowy.

Dzisiaj coraz mniej korzystamy z usługi SMS czy rozmów dzwoniąc na numer telefonu. Z bliskimi kontaktujemy się najczęściej za pomocą darmowych komunikatorów lub social media. Te są bardzo wygodne i pozwalają na udostępnianie wielu różnych treści w czacie. Aplikacje SMS w telefonach nie zawsze są tak bogato zbudowane, jak komunikatory internetowe, jednak nadal wiele osób korzysta z nich, chociażby w sytuacji, kiedy któraś ze stron nie korzysta z social media, lub po prostu aktualnie nie mamy dostępu do internetu.

Sprawdź również

Jak sprawdzić czy telefon jest na podsłuchu?

Hakerzy, złodzieje lub służby mogą dziś mieć dostęp do naszego urządzenia głównie za pomoc…