Home Biznes Odzież robocza z logo firmy buduje pozytywny wizerunek
Biznes - 18 listopada 2020

Odzież robocza z logo firmy buduje pozytywny wizerunek

Zakup odzieży roboczej to obowiązek wielu pracodawców. Ubrania tego typu mają zapewnić pracownikom odpowiednią ochronę, a także komfort pracy w zróżnicowanych warunkach. Co więcej, odzież robocza może również budować pozytywny wizerunek – warto zdecydować się wtedy na taką, która uzupełniona jest o logo firmy.

Do kategorii odzieży roboczej zalicza się szeroka gama różnych produktów tekstylnych, które mogą być indywidualnie dopasowane do stanowiska pracy. Taka odzież powinna być wydana pracownikom przez pracodawcę zgodnie z przepisami BHP – bezpieczeństwa i higieny pracy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby była ona dodatkowo personalizowana, czyli uzupełniona o nadruki albo hafty.

Ubrania robocze z logo firmy – dlaczego warto?

Uzupełnione o logo firmy albo inne grafiki lub napisy ubrania robocze pełnią dwie funkcje – jednocześnie dbają o właściwą ochronę pracownika na stanowisku, ale także mogą budować rozpoznawalność i wizerunek biznesu. Firma wybierająca odzież z logo w oczach klientów i kontrahentów wydaje się bardziej profesjonalna, godna zaufania. Pracownicy wyposażeni w takie ubrania mogą wtedy podczas ich noszenia reprezentować firmę.

Jaka odzież robocza może być spersonalizowana?

Personalizacji można poddać różnego rodzaju odzież roboczą. Najczęściej są to ubrania jak:

  • koszulki
  • koszule flanelowe
  • bluzy
  • kurtki
  • ogrodniczki

Na koszulkach najczęściej wykonuje się nadruki, natomiast na pozostałej odzieży hafty, które cechują się wyższą trwałością, dlatego są bardziej odporne na starcie i dodatkowo pozostają one widoczne nawet po wielu praniach.

Gdzie zamówić odzież roboczą z logo firmy?

Wykonanie personalizacji na odzieży roboczej nie jest skomplikowaną procedurą. Jest ona realizowana między innymi bezpośrednio w sklepach i hurtowniach prowadzących sprzedaż tego typu wyposażenia. Pracodawcom zainteresowanym zakupieniem wyposażenia personalizowanego jak odzież robocza hurtownia może przygotować wtedy projekt na podstawie przedstawionych wymogów, a potem wykona usługę. Dzięki temu klient może odebrać gotowe ubrania robocze uzupełnione już o logo lub inne nadruki albo hafty na zamówienie. Koszt wykonania personalizacji nie jest wysoki, dlatego też na taką usługę decyduje się obecnie wielu przedsiębiorców w różnych branżach, najczęściej w tych, w których pracownicy stykają się z klientami.

Podsumowując, aby odzież robocza nie tylko zapewniała pracownikom odpowiedni komfort i bezpieczeństwo, ale również mogła zadbać o pozytywny wizerunek biznesu, warto zdecydować się na wykonanie jej personalizacji.

Sprawdź również

Znaczenie działu HR we wdrażaniu i stosowaniu metodyki DevOps

DevOps to metodyka, której celem jest przyspieszenie procesu tworzenia oprogramowania, dos…