Home Biznes Power bank – 20000 mAh czystej mocy
Biznes - 17 sierpnia 2020

Power bank – 20000 mAh czystej mocy

Power bank to dodatek, który posiada obecnie praktycznie każdy dynamicznie używający swojego sprzętu mobilnego użytkownik. Bateria zewnętrzna pozawala na szybkie doładowanie oraz utrzymanie przy życiu sprzętu po za zasięgiem gniazdka, gdy jego pasek energii spadnie do niebezpiecznie niskich poziomów. Dawniej power banki służyły głównie do tego by telefon lub inny sprzęt wytrzymał jeszcze moment zanim podłączy się go do ładowarki. Dziś nowoczesne baterie zewnętrzne pozwalają na szybkie doładowanie urządzeń dzięki technologiom szybkiego ładowania. W efekcie power banki stały się dodatkiem, którego energetyczne możliwości wykorzystuje się codziennie.

Wiele zmian

Obecnie na rynku istnieje całe mnóstwo modeli power banków, które są zdolne wpisać się w potrzeby oraz preferencje nawet najbardziej wymagających użytkowników. Różnią się one od siebie nie tylko gabarytami, ale przede wszystkim pojemnością. Dziś pojemny power bank wcale nie musi być dużych rozmiarów i przypominać nieporęcznej cegły, która będzie ciążyć w plecaku lub torebce. Nowoczesne baterie zewnętrzne pozwalają na wygodne zabranie ich praktycznie wszędzie, dlatego są one głównym dopełnieniem bagażu i wyposażenia w trakcie wyjazdów, treningów oraz codziennych wyjść z domu. Power banki są wyposażone przeważnie w kilka portów USB, które pozwalają podłączyć wiele sprzętów jednocześnie i szybko je doładować. Dzięki temu wycieczki, wyjazdy oraz aktywności na świeżym powietrzu nie muszą być przerywane nagłym poszukiwaniem gniazdka, ponieważ zabrakło niezbędnej energii.

Co daje wyższa pojemność?

20000 mAh to pojemność, która zaspokoi wymagania użytkownika, który nosi ze sobą wiele nawet bardzo „prądożernych” urządzeń. 20 tysięcy pojemności to prawie 72 godziny dodatkowej pracy dla posiadanych urządzeń. Power bank o takiej pojemności z portami obsługującymi szybkie ładowanie jest w stanie energetycznie zabezpieczyć użytkownika i jego sprzęt w trakcie każdego wyjazdu.

Jednym z bardziej rozchwytywanych w tym roku power banków był PowerPlay10 o pojemności 10000 mAh od Green Cell. Ten power bank szybko wpisał się w aktualne potrzeby użytkowników nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. PowerPlay10 zrobił bardzo dobre wrażenie w trakcie międzynarodowych targów technologicznych, zwracając na siebie uwagę dzięki swoim możliwościom oraz stylowemu wykończeniu. Jego następca PowerPlay20 o pojemności 20000 mAh będzie miał niedługo swoją premierę. PowerPlay10 był w stanie zapewnić ponad 30 godzin dodatkowej pracy, był również wyposażony w port USB-C Power Delivery 18W i 2 porty USB-A Ultra Charge, dzięki którym można było szybko naładować nie tylko telefon, ale również takie urządzenia jak iPad Pro 2020, czy Nintendo Switch. Wytrzymała konstrukcja pozwalała zabrać power bank praktycznie wszędzie i w pełni wykorzystać możliwości technologiczne swoich urządzeń.

PowerPlay10 został w pełni zaprojektowany przez zespół inżynierów z Green Cell robiąc swoją funkcjonalnością istną furorę. Jego następca PowerPlay20 z pewnością przyniesie wiele nowych funkcjonalności, które pozwolą na jeszcze bardziej komfortowe korzystanie ze swoich urządzeń bez względu na warunki.

Osoby szukające wydajnego, nowoczesnego oraz przystępnego cenowo power banku, na którym będą mogli w pełni polegać, powinni śledzić nowości w serwisie Świat Baterii.

Sprawdź również

Google Ads – dlaczego warto korzystać z kampanii Google?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być widocznym w internecie niemalże od raz…