Reklama

Lepiej Widoczni to portal poświęcony tematyce mediów, reklamy i biznesu. Opisujemy ciekawe kampanie promocyjne i interesujące sposoby na dotarcie z komunikatem do odbiorcy. Na naszym portalu internauci znajdują ciekawostki ze świata mobile, mediów, biznesu i internetu.

Pobierz cennik reklam na rok 2020

Każdego miesiąca odwiedza nas ponad 30 tysięcy Internautów (UU), którzy generują ponad 40 tysięcy odsłon!

Kim są nasi użytkownicy?

płeć

 

 

 

Wśród czytelników Lepiej-Widoczni.pl przeważają mężczyźni 56,1%

 

 

 

 

wiek

 

Największa grupa pod względem wieku (41,49%) to użytkownicy w wieku 25-34 lata, a więc ludzie młodzi, dynamiczni, świadomi konsumenci i osoby chętnie podejmujące decyzje zakupowe w sieci.

 

 

 

 

geo

 

Zdecydowana większość naszych czytelników pochodzi z Polski (91%), z czego największą grupę stanowią mieszkańcy Mazowsza (37%), Śląska (12%), Małopolski (10%), Dolnego Śląska (7%). W zdecydowanej większości są to mieszkańcy dużych miast, z których internauci z Warszawy stanowią grupę 34%, z Krakowa 7%, Wrocławia 6%, a Katowic 6,7%.

 

 

 

 

mobile

 

 

Jeśli chodzi o wykorzystywane urządzenia podczas korzystania z portalu Lepiej-Widoczni.pl to zdecydowana większość naszych czytelników korzysta z urządzeń mobilnych (68%). Desktop w przypadku naszych użytkowników to 31%, a skromny 1% pozostaje dla użytkowników tabletów.

 

 

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat reklamy w portalu Lepiej Widoczni? Napisz do nas!

kontakt [małpka] lepiej-widoczni.pl