Home Przerwa na kawę Seriale Netflix, które warto zobaczyć!
Przerwa na kawę - 11 czerwca 2019

Seriale Netflix, które warto zobaczyć!

Najlepsze seriale Netflix - lista pozycji, które warto oglądać!

Co warto zobaczyć na Netflix?

Zastanawiasz się co oglądać na Netflix? Redakcja Lepiej Widocznych przychodzi z podpowiedzią w postaci artykułu podsumowującego najciekawsze, naszym zdaniem seriale na tej platformie. Są to pozycje, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Platformy z filmami online na życzenie przeżywają złotą erę. Coraz częściej odchodzimy od tradycyjnej telewizji, oczywiście z korzyścią dla platform internetowych. Sprawdźmy więc, jakie znajdziemy tam ciekawe seriale Netflix, które warto obejrzeć i dzięki którym miło spędzimy czas. Zapraszamy do sprawdzenia naszej subiektywnej listy top seriali na Netflixie.

Co oglądać na Netflix? Czarne lustro!

„Czarne lusto” to już kultowa seria wyprodukowana przez Netflix. Black Mirror to serial, w którym krótkie sezony składają się z kilku odcinków, z których każdy odcinek ma inny temat. Poszczególne epizody nie są ze sobą ściśle związane, można oglądać je w dowolnej kolejności. Nadrzędną cechą wspólną jest przyszłość i wpływ techniki i technologii na nasze przyszłe życie. Autorzy w poszczególnych odcinkach zastanawiają się w jakim kierunku zmierzają media społecznościowe, sztuczna inteligencja i jaki to będzie miało wpływ na ludzi, zwierzęta i całą planetę.

After Life

Kiedy umiera bliska osoba, świat wali się na głowę, każdemu, Tony’emu również. Zmagając się z odejściem Lisy dziennikarz zachowuje się oschle i arogancko wobec wszystkich. Codzienna praca w miejscowej gazecie go nudzi, odwiedzanie ojca w domu starców jest uciążliwym obowiązkiem, a pies jedynym powodem dla którego Tony jeszcze się nie zabił. Te krótkie odcinki pierwszej serii to zbliżenie na walkę z codziennością i szansa na nowy początek dla zrezygnowanego wdowca. To zdecydowanie wart polecenia serial Netflix.

seriale netflix

The Act

Netflix proponuje również tematy bardzo poważne. „The Act” opowiada historię zaborczej matki i córki, która tego nie potrafiła wytrzymać. Opowieść oparta na faktach przedstawia tragedię jaka rozegrała się w domu Blanchard. Dee Dee, matka, która udawała przed wszystkimi, że jej córka jest bardzo chora doprowadziła do tego, że jej dziecko poleciła ją zabić. Morderstwa dokonał chłopak Gipsy. Czy Gipsy była tak doręczona, że nie wytrzymała czy tak zmanipulowana, że nie odróżniała dobra od zła?

Dark

W małym niemieckim miasteczku, w odstępie trzydziestu trzech lat giną dzieci. Zarówno teraz, jak i wcześniej na nogi zostają postawieni mieszkańcy i służby, jednak poszukiwania mordercy nie dają żadnego efektu. Jednak oglądając ten fantastyczny serial, najważniejszym pytaniem nie jest jak zginęły dzieci, a kiedy. „Dark” oprócz tajemniczych śmierci to podróże w czasie. Świetnie skrojona fabuła zadowoli nawet bardzo wymagającego widza.

Russian doll

Konstrukcja serialu, jak ta matrioszka ciągle ujawnia nowe elementy. Nadia jest programistką, przebojową, niestroniącą od wszelkich używek i zabaw, młodą kobietą. W dniu swoich trzydziestych szóstych urodzin, podczas imprezy z okazji jej święta ginie potrącona przez samochód. Ale w następnej scenie Nadia znów jest na swojej imprezie, cała i zdrowa. Wie, że coś się wydarzyło, ale dlaczego wróciła do żywych? Nadia chcąc się czegoś dowiedzieć, idąc do znajomych, spada ze schodów i ginie, później wpada do studzienki i również ginie, lecz za każdym razem wraca do punktu wyjścia, na początek imprezy cała i zdrowa. Co takiego ją spotkało i czy jest na świecie ktoś, kto ma tak jak ona?

A Wam, jakie najbardziej seriale na Neflix przypadły w ostatnim czasie do gustu?

Przeczytaj również:

Sprawdź również

Filmy online – Gdzie oglądać za darmo bez rejestracji?

Gdzie oglądać filmy online za darmo? Seriale online i filmy w ostatnich latach robią furor…