Home Biznes Skarpety z logo — alternatywa dla drogich gadżetów reklamowych
Biznes - 4 lipca 2022

Skarpety z logo — alternatywa dla drogich gadżetów reklamowych

Gadżety reklamowe wręczamy w formie drobnego upominku jako miły gest z naszej strony. Inwestycja w dobre stosunki z konsumentem czy klientem jest podstawą funkcjonowania relacji biznesowych. Bardzo często firmy decydują się na tańszy lub droższy upominek celem zaskarbienia sobie sympatii. O rodzajach prezentów w formie gadżetów reklamowych, oraz tańszych alternatywach możesz przeczytać w poniższym artykule.

Okoliczności, w jakich wręczamy gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe wręczamy zarówno klientom potencjalnym, czy aktualnym, jak i pracownikom firmy. Uczestnicy organizowanych przez firmę szkoleń, konferencji, eventów i targów również mogą liczyć na atrakcyjne upominki od organizatorów. Takie prezenty coraz częściej wyznaczają standard postępowania wobec potencjalnych klientów.

Przedsiębiorcy, którzy chcą wręczać upominki reklamowe, muszą zadbać, żeby były one zarówno przydatne jak i atrakcyjne, oraz wyróżniające się na tle przedmiotów codziennego użytku.

Gadżety reklamowe bardzo często są też ofiarowane jako podziękowanie za współpracę czy w dowód uznania za zasługi. Czasem jeden miły gest wystarczy, by zachęcić kontrahenta do szybszego powrotu do naszej usługi, jeśli zaistnieje u niego taka potrzeba.

Typy i Rodzaje firmowych gadżetów reklamowych

Nierzadko przedsiębiorstwa decydują się na przeznaczenie większych środków na cele reklamowe. Wówczas oferują swoim pracownikom eleganckie futerały na wizytówki, portfele z wytłoczonymi oznaczeniami logo firmy oraz inne upominki.

Wiele firm, idąc z trendem konsumpcjonizmu, decyduje się na coraz to droższe prezenty w celu przyciągnięcia potencjalnych klientów lub współpracowników. Torby na laptopy czy praktyczne walizki coraz częściej są wykorzystywane jako gadżety reklamowe.

Firmy poligraficzno-reklamowe dają nam szereg możliwości personalizowania wszelkich sprzętów. Już dzisiaj możliwe jest naniesienie logo na niemal każdy rodzaj przedmiotów, jak na przykład: długopisy, kubki, torby reklamowe, koszulki, parasole, personalizowane skarpety.

Należy pamiętać, że prezent ofiarowany w dobrej wierze wcale nie musi być drogi. Jednym z praktycznych upominków są personalizowane skarpety z logo firmy lub innym ciekawym nadrukiem nawiązującym do działalności przedsiębiorstwa.

Personalizowane skarpety w formie prezentu

Personalizowane skarpetki nie od dzisiaj stanowią bardzo ciekawy rodzaj prezentu. Łączą w sobie prostotę, elegancję i niską cenę jednostkową. Zamawiając kolorowe skarpetki z własnym nadrukiem, wybieramy uniwersalny produkt, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób.

Bez względu na to czy chcemy przyciągnąć nowego klienta, czy obdarować osobę, z którą utrzymujemy dobre relacje biznesowe, będziemy potrzebować czegoś wyjątkowego. Skarpety z logo na zamówienie sprawią, że nie tylko zjednamy do siebie obdarowaną osobę, ale też zaskoczymy ją naszą inwencją i pomysłowością.

skarpetki z własnym nadrukiem

Zdawałoby się, że skarpety to najnudniejszy prezent, jaki możemy otrzymać. Nic bardziej mylnego! Skarpety to element garderoby, który użytkujemy na co dzień, zatem każdy doceni praktyczny aspekt upominku. Atrakcyjności dodaje możliwość personalizacji powierzchni materiału. Istnieje wiele firm zajmujących się indywidualnym nadrukiem treści na różnych elementach garderoby. Skarpety przygotowane przez profesjonalne firmy w połączeniu z możliwością niemal dowolnej personalizacji, mogą stanowić idealny prezent na każdą okazję.

Czy personalizowane skarpetki to dobry pomysł na reklamę firmy?

Odpowiedź na to pytanie, na pierwszy rzut oka, nie wydaje się prosta. Możemy jednak przytoczyć kilka argumentów przemawiających za tym, że nawet kolorowe skarpetki, których wzór zawiera logo naszej firmy, mogą stanowić świetny pomysł na reklamę.

Skarpetki z własnym nadrukiem

 

Personalizowane skarpetki to prezent bardzo praktyczny, choć zdaniem niektórych, nie zawsze stosowny z uwagi na zabawne nadruki. Czasem właśnie o to chodzi, aby wyjść poza sztywne ramy i zachęcić kogoś nieco luźniejszym podejściem. Zamiast wydawać lwią część funduszy swojej firmy na drogie gadżety w postaci skórzanych toreb czy kosztownych zegarków, zdecyduj się na skarpetki z własnym nadrukiem.

śmieszne skarpetki męskie

Jaki typ skarpet wybrać?

Spośród modeli personalizowanych skarpet możemy wyróżnić następujące rodzaje:

Skarpety klasyczne

Skarpety klasyczne wydają się być najbardziej przystępnym wyborem. Materiał, z którego są wykonane wykazuje kilka pozytywnych cech przydatnych do codziennego użytku, jak na przykład: właściwości antybakteryjne i cieplno-izolacyjne. Są lekkie, przyjemne w dotyku, oraz bardzo wytrzymałe.

Skarpety sportowo-bawełniane

Skarpety sportowo-bawełniane to znakomity wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Dzięki swoim uniwersalnym właściwościom sprawdzą się zarówno w domu, w pracy jak i na treningu. Zazwyczaj są wyposażone we wzmocniony długi ściągacz, który nie uciska nogi. Odpowiednie połączenie przędz elastanu, bawełny i poliamidu sprawia, że skarpetki idealnie przylegają do stopy.

Skarpety sportowe

Skarpety sportowe to idealny wybór dla osób zajmujących się aktywnie sportem. Skarpetki są przewiewne, doskonale odprowadzają wilgoć i mają właściwości antybakteryjne. Wykonane są z materiałów zapewniających wysoką elastyczność, a dzięki odpowiedniej długości i zastosowanym ściągaczom, nie zsuwają się z nogi.

Stopki

Stopki doskonale sprawdzają się w upalne dni. Zazwyczaj wykonane są z materiałów zapewniających optymalną rozciągliwość, a zatem łatwo dopasowują się do stóp. Mniejsza powierzchnia skarpetki nie odbiera możliwości personalizacji poprzez nanoszenie własnych wzorów.

Podkolanówki

Podkolanówki to wybór dla osób, które lubią ciepło lub chcą zabezpieczyć nogę przed otarciami podczas wykonywania aktywności fizycznej. Są to skarpety, które obejmują niemal całą łydkę, a dzięki mocnemu ściągaczowi, nie zsuwają się z nogi. Ze względu na dobrą termoizolację i optymalne zabezpieczenie nogi, często są wybierane jako skarpety narciarskie.

skarpetki sportowe, podkolanówki

 

Personalizowane skarpetki jako gadżet biznesowy – podsumowanie

Wiemy już, że skarpety możemy dostosować do własnych potrzeb, według swoich preferencji. Dzięki możliwości technologicznej sitodruku możemy nanieść na materiał tkaniny dowolny obraz, wzór lub logo naszej firmy. Połączenie tych trzech elementów daje nam nieskończone możliwości, ograniczone jedynie naszą wyobraźnią.

Świat staje się coraz szybszy, a ludzie potrzebują praktycznych, użytecznych rozwiązań na każdym kroku. W dobie konsumpcjonizmu i pogoni za luksusem, ludzie często zapominają o najprostszych rzeczach, które są powszechne, a mimo wszystko, jedyne w swoim rodzaju. Wręczając potencjalnemu lub obecnemu klientowi praktyczny gadżet, sprawisz miłą niespodziankę osobie obdarowanej oraz utrwalisz obraz marki w jego świadomości.

Sprawdź również

Badanie rynku przed wypuszczeniem produktu do sklepów. Dlaczego warto?

Badania rynku jako sposób na zrozumienie otoczenia. Stosując badania rynku należy wiedzieć…