Home Biznes Specjaliści na miarę potrzeb
Biznes - 26 maja 2022

Specjaliści na miarę potrzeb

Każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia i zaangażowania specjalistów w danej dziedzinie. Aby prace nad wdrażaniem pomysłów, rozwiązań czy nowych technologii szły bez przeszkód, z optymalizacją czasu pracy i przy racjonalizacji kosztów, warto wziąć pod uwagę Body/Team Leasing. Najprościej mówiąc, polega on na udostępnieniu jednego lub wielu pracowników na potrzeby klienta. Ci wykorzystując swoją specjalistyczną wiedzę 
i umiejętności pracują nad ukończeniem zleconego projektu. Euvic obsługuje tworzenie wykwalifikowanych zespołów na potrzeby firmy, z którą współpracuje. Bierze przy tym pełną odpowiedzialność za utworzony team.

Body/Team Leasing, na czym opiera się ta metoda pracy?

Euvic, znając potrzeby klienta, skupia się na znalezieniu dla niego odpowiedniego specjalisty lub zespołu specjalistów. Wymaga to zsynchronizowania kompetencji zespołu
z wytycznymi projektu. Jeżeli rozpoczęty projekt wymaga wdrożenia różnego rodzaju rozwiązań technologicznych bądź specjalnego oprogramowania, zostaje ono klientowi dostarczone. Euvic realizuje zlecenia typu Fixed Price. Klient z góry ustala koszty danego projektu, za którego pełną realizację odpowiada firma konsultingowa. Taki model współpracy pozwala klientowi w pełni kontrolować harmonogram prac.

Firmy skupiające się na rozbudowie pod kątem informatycznym kluczowe decyzje podejmują, dobierając model współpracy z firmą konsultingową. Na tym etapie klient może się zdecydować na doradztwo eksperckie w pracach nad ściśle określonym obszarem projektu. Ten model skupia się na konkretach i celowym działaniu na dany problem. Zespół tworzony jest przez klienta, a firma konsultingowa niejako dba o jego uzupełnienie w eksperckie doradztwo. Natomiast model Agile Dev Factory zakłada trwałe doskonalenie udzielanej usługi, w obszarze całego projektu. Klient nie buduje zespołu, spoczywa to na barkach dostawcy. Każda z tych ścieżek doprowadzi do osiągnięcia wyznaczonego celu firmy, najważniejsze jest nawiązanie współpracy z zaufaną i kompetentną firmą IT. W kwestii zarządzania projektami klient także może wybrać różne podejścia. Wyróżnić tu możemy podejście kaskadowe oraz Agile. Pierwszy model opiera się na konkretnie ustalonym planie projektu. Założenia klienta traktowane są jako punkt wyjściowy dla zespołu. W bardziej elastycznym ujęciu Agile chodzi o takie poprowadzenie projektu, które będzie reagowało na zmiany na rynku czy nowe oczekiwania klienta. Ze strony Euvic klient może liczyć na kompleksowe wsparcie w zakresie testowania i kontroli jakości. W tym celu zostało stworzone autorskie centrum, gwarantujące wyspecjalizowanych testerów, narzędzi oraz infrastrukturę.

Współpraca z ekspertami

Euvic dzięki profesjonalnej obsłudze IT, zbudowało sieć wyjątkowych klientów. Współpracuje z markami takimi jak Empik, Allegro czy Skanska. Zaufanie takich partnerów pozwoliło utworzyć z okazjonalnego outsourcingu, kompletną część stałej oferty firmy, która została w pełni wprowadzona w 2018r.

Zapraszamy do artykułu: https://www.euvic.com/pl/oferta/body-team-leasing/

Sprawdź również

Buty Infinite Elite Under Armour Recenzja

Zastanawiasz się nad produktami Under Amour? Prowadzisz aktywny tryb życia? Jeżeli tak to …