Home Telewizja TVN wyprodukował program na rynek międzynarodowy
Telewizja - 24 grudnia 2018

TVN wyprodukował program na rynek międzynarodowy

„Mediterranean Life” został bardzo dobrze przyjęty przez amerykańskich widzów

Amerykańscy widzowie stacji HGTV bardzo pozytywnie przyjęli pilotażowy odcinek programu „Mediterranean Life” wyprodukowanego przez rodzimą telewizję TVN. W związku z tym od Nowego Roku w USA emitowany będzie już na stałe program polskiej produkcji. Pierwsze dwa odcinki już 1 stycznia w HGTV.

Mediterranean Life – Program polskiej produkcji w amerykańskiej telewizji

Czym jest „Mediterranean Life”? Program opowiada historię ludzi, którzy chcą diametralnie odmienić swoje dotychczasowe życie, uciec od codziennych stresów i zgiełku dużych miast. W związku z tym podejmują decyzję o przeprowadzce niemalże na drugi koniec świata w poszukiwaniu raju na ziemi. Na ekranie zobaczymy m.in. parę z USA, która decyduje się na wyjazd do Chorwacji, aby tam, nad brzegiem morza zacząć prowadzić nowe, spokojne życie. W osiągnięciu tego celu pomoże im agent nieruchomości, który specjalnie dla nich wyszuka i zaproponuje odpowiednie nieruchomości spełniające oczekiwania amerykańskiej pary i ich możliwości finansowe.

Producentem wykonawczym ze strony TVN jest Katarzyna Białek. Początki jej kariery to program „Wizjer” w TVN, gdzie pracowała jako reporterka. Później była m.in producentką programu „Dzień Dobry TVN”, „Co za tydzień”, „BrzydUla” czy „Ugotowani”. Teraz przyszedł czas na międzynarodowe wyzwania z programem „Mediterranean Life”.

Sprawdź również

Filmy online – Gdzie oglądać za darmo bez rejestracji?

Gdzie oglądać filmy online za darmo? Seriale online i filmy w ostatnich latach robią furor…