Amerykańscy widzowie stacji HGTV bardzo pozytywnie przyjęli pilotażowy odcinek programu „Mediterranean Life” wyprodukowanego przez rodzimą telewizję TVN. W związku z tym od Nowego Roku w USA emitowany będzie już na stałe program polskiej produkcji. Pierwsze dwa odcinki już 1 stycznia w HGTV.

Mediterranean Life – Program polskiej produkcji w amerykańskiej telewizji

Czym jest „Mediterranean Life”? Program opowiada historię ludzi, którzy chcą diametralnie odmienić swoje dotychczasowe życie, uciec od codziennych stresów i zgiełku dużych miast. W związku z tym podejmują decyzję o przeprowadzce niemalże na drugi koniec świata w poszukiwaniu raju na ziemi. Na ekranie zobaczymy m.in. parę z USA, która decyduje się na wyjazd do Chorwacji, aby tam, nad brzegiem morza zacząć prowadzić nowe, spokojne życie. W osiągnięciu tego celu pomoże im agent nieruchomości, który specjalnie dla nich wyszuka i zaproponuje odpowiednie nieruchomości spełniające oczekiwania amerykańskiej pary i ich możliwości finansowe.

Producentem wykonawczym ze strony TVN jest Katarzyna Białek. Początki jej kariery to program „Wizjer” w TVN, gdzie pracowała jako reporterka. Później była m.in producentką programu „Dzień Dobry TVN”, „Co za tydzień”, „BrzydUla” czy „Ugotowani”. Teraz przyszedł czas na międzynarodowe wyzwania z programem „Mediterranean Life”.

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Aplikacje na androida – jakimi warto się zainteresować?

Aplikacje na androida z roku na rok prezentują się coraz ciekawiej i naprawdę warto zainte…