Home Biznes Warzywa i owoce hitowym benefitem dla pracowników w 2022 roku?
Biznes - 2 lutego 2022

Warzywa i owoce hitowym benefitem dla pracowników w 2022 roku?

Benefity pracownicze, czyli świadczenia pozapłacowe, zapewnia swoim pracownikom coraz więcej firm. Znaczna część z nich decyduje się na klasyczne rozwiązania, do których zalicza się karta Multisport czy dostęp do prywatnej opieki medycznej. Tymczasem warto zadbać o to, aby pracownicy dostali również coś jeszcze. Świetnie sprawdzają się owoce do biura, które można wzbogacić również o warzywa. To ciekawy, oryginalny benefit, który pokazuje, że firma jest nowoczesna, nie boi się nowości, a jednocześnie naprawdę troszczy się o swoich pracowników.

Dlaczego warto stawiać na benefity pracownicze?

Wielu przedsiębiorców rezygnuje z benefitów pozapłacowych, sądząc, że jest to zbędny wydatek pieniędzy. Tymczasem okazuje się, że jest to sposób na to, aby wzbudzić w pracownikach szereg pozytywnych emocji. Benefity sprawiają, że personel lepiej postrzega firmę, zaczyna uważać, że bardziej dba ona o pracowników. Przekłada się to na większe zaangażowanie w pracę, a także wzbudza przywiązanie do firmy. Warto pamiętać, że w tych firmach, w których stosowane są benefity pracownicze, rotacja personelu jest zdecydowanie mniejsza. Zapewnienie świadczeń pozapłacowych jest więc sposobem na zbudowanie trwałego, silnego, zgranego zespołu, który będzie dbał o sukces firmy. W związku z tym w benefity pracownicze naprawdę warto inwestować.

Warzywa i owoce do biura – jakie zalety ma ten benefit?

Pracodawca, który chce zapewnić swoim pracownikom oryginalny i wyjątkowy benefit może zdecydować się na warzywa i owoce do biura. To doskonała alternatywa dla klasycznych benefitów, które wybierane są przez większość firm. Warto pamiętać, że działają one dokładnie tak, jak opisaliśmy to wyżej. Nie ma bowiem znaczenia, na jaki rodzaj benefitu stawiamy. Efekty, które odnosi firma są zawsze takie same. Okazuje się jednak, że warzywa i owoce w formie benefitu przynoszą jeszcze jedną korzyść: dostarczają szeregu witamin i minerałów, których nasz organizm potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania. Zapewniając pracownikom warzywa i owoce do biura, dbamy o ich zdrowie. To z kolei przekłada się na zdecydowanie rzadsze infekcje, co znacząco zmniejsza ilość zwolnień lekarskich. W efekcie zespół nie jest osłabiony, a przedsiębiorstwo może działać na pełnych obrotach.

Na jakie warzywa i owoce do biura postawić?

Decydując się warzywa i owoce do biura, warto postawić na sprawdzonego dostawcę. Zyskamy wówczas pewność, że nasi pracownicy dostaną produkty wyłącznie bardzo dobrej jakości. Co więcej, dostajemy naprawdę duży wybór. Warzywa i owoce do biura mogą być bowiem bardzo różne. można postawić na standardowy zestaw, w którym znajdą się:

  • banany;
  • jabłka;
  • owoce sezonowe.

W grę wchodzą paczki składające się ze wspomnianych już owoców oraz winogron, a także takie, w których pracownicy znajdą owoce egzotyczne, na przykład ananasa czy melona. Bez trudu można również wybrać wielkość paczki, dopasowując ją do ilości osób tworzących zespół. Tym samym można być pewnym, że owoców i warzyw wystarczy dla każdego pracownika.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://dailyfruits.pl/

Sprawdź również

Google Ads – dlaczego warto korzystać z kampanii Google?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być widocznym w internecie niemalże od raz…