Home Biznes Wygodne materace w Płocku – czym się kierować przy zakupie?
Biznes - 1 kwietnia 2021

Wygodne materace w Płocku – czym się kierować przy zakupie?

Wygodny materac dopasowany do naszych potrzeb zapewnia nam zdrowy, regenerujący sen i dobre samopoczucie na cały dzień. Jak jednak wybrać najlepszy materac, gdy wokół mamy dostępne tak wiele rodzajów i mnóstwo funkcjonalności na rynku w branży materaców? Podpowiadamy!

Dobre materace w Płocku – wypełnienie materaca ma znaczenie

Jeśli chcecie kupić dobry materac w Płocku, to koniecznie powinniście jak najszybciej wybrać się na zakupy do jednego z salonów materacy, aby na żywo sprawdzić, jak materace się prezentują, ale też, czy będą wygodne i dopasowane do waszych potrzeb.

Znany producent materacy ma w swojej ofercie dostępne wiele wypełnień materacy, które doskonale dostosowują się do naszych potrzeb. Bardzo popularne materace są piankowe, które zapewniają doskonałe otulenie naszego ciała w trakcie snu, wszystko to, dzięki temu, że materac reaguje na temperaturę naszego ciała. Popularny model materaca piankowego to Hilding Boogie. Wysokoelastyczny materac piankowy o uniwersalnym przeznaczeniu ma aż 7 wyprofilowanych stref twardości, które doskonale utrzymają nasze ciało w pozycji idealnej do odpoczynku i regeneracji mięśni.

Dobre materace w Płocku – wypełnienie materaca ma znaczenie

 

Klienci chętnie wybierają także materace kieszeniowe, m.in. model Hilding Step, to rolowany materac zbudowany z siedmiostrefowej sprężyny kieszeniowej. Materac ten zapewnia optymalne wsparcie kręgosłupa i całego ciała. Sprężynki wewnątrz wkładu są umieszczone w specjalnych tekstyliowych woreczkach, dzięki temu współpracują ze sobą, ale osobno. Dzięki temu rozwiązaniu możemy ograniczyć przenoszenie drgań i nie musimy się obawiać, że obudzimy drugą osobę. We wnętrzu znajdziemy wielofunkcyjną piankę FlexiFoam. Materac ten dostępny jest w antyalergicznym pokrowcu Silver. Już dziś możecie kupić materace w sklepie online Materaceplock.pl.

Chętnie wybierane są także materace lateksowe, np. Hilding Melody, który ma niesamowite właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Materac ten jest wyprofilowany w 7-strefowy twardości blat lateksowy, który zapewnia idealne wsparcie. Otwory w poszczególnych strefach gwarantują dobrą wentylację wkładu, a tym samym odpowiednią higienę snu.

Ciekawostką na rynku są materace hybrydowe takie jak Hilding Electro. To materac, który łączy najlepsze cechy lekkiego materaca piankowego i wytrzymałego, elastycznego materaca sprężynowego. We wnętrzu znajdziemy sprężyny Multipocket z pianką hybrydową Fusion – niezwykle wytrzymałym, odpornym na nacisk materiałem, który cechuje się dodatkowo podwyższoną odpornością na wilgoć. Zobaczcie materace w sklepie online Materacedabrowagornicza.pl.

Dopasowany materac Płock – twardość materaca pozwoli na komfortowy sen

Wybierając materac w jednym z salonów z materacami możecie szybko zauważyć, że na metkach lub w katalogach pojawiają się tajemnicze symbole z literką H. To nic innego jak oznaczenia twardości materacy, stosowane przez producentów i sprzedawców. Spieszymy z wyjaśnieniem, co oznaczają poszczególne kategorie. Twardość H1 to materac miękki, który jest przeznaczony dla osób do 60 kg. To materace, które są głównie przeznaczone dla osób, które niewiele ważą. Dlatego, najczęściej ta twardość jest przeznaczona dla dzieci.

Kolejne oznaczenie, twardość H2 oznacza materac średnio miękki, przeznaczony dla osób do 60 kg. Materace te przeznaczone są głównie dla kobiet. Materace o oznaczeniu H3 to oznaczenie twardości typu średnio twardy. H3 przeznaczony jest dla osób o wadze od 800 do 100 kg. Ostatnim oznaczeniem jest twardość H4, czyli materac twardy i przeznaczony dla osób powyżej 100 kg. Więcej porad znajdziecie na zdrowykregoslup.pl.

Sprawdź również

Znaczenie działu HR we wdrażaniu i stosowaniu metodyki DevOps

DevOps to metodyka, której celem jest przyspieszenie procesu tworzenia oprogramowania, dos…