Home Biznes Zareklamuj się na torbach bawełnianych!
Biznes - 18 stycznia 2021

Zareklamuj się na torbach bawełnianych!

Trudno prowadzić własny biznes bez reklamowania go na różne sposoby – a mamy ich wiele do wyboru. Przedsiębiorcy szukają opcji, które pozwolą im jak najskuteczniej zdobywać nowych klientów. Taką możliwość daje nam promocja na torbach bawełnianych. Dlaczego warto się zdecydować na taką reklamę i jak zdobyć jakościowe torby, które oznaczymy naszym logo? Podpowiadamy w artykule!

Torby bawełniane – dlaczego stają się tak popularne

Coraz większa popularność bawełnianych toreb jest związana z rosnącą świadomością na temat ochrony środowiska naturalnego. Nie chcemy już przyczyniać się do zanieczyszczania naszej planety, dlatego sięgamy po ekologiczne rozwiązania. Jednym z nich jest zamiana toreb plastikowych na torby bawełniane. Reklamówki na rozkład potrzebują od 100 do nawet 400 lat, podczas gdy materiałowe zamienniki rozkładają się znacznie szybciej. Jeśli chcemy trafić z reklamą do osób, którym leżą na sercu kwestie ochrony środowiska, zrezygnujmy z promocji na plastikowych przedmiotach. Mamy wtedy gwarancję, że gadżet przypadnie im do gustu, a trwałe materiały wykorzystane do produkcji toreb sprawią, że będą z nich korzystać przez naprawdę długi czas, reklamując przy tym naszą markę.

Reklama na torbach bawełnianych – zalety

Reklamowanie się na torbach bawełnianych ma naprawdę wiele plusów, które skłaniają nas ku temu, by wybrać właśnie tę opcję promocji.

  • Torba bawełniana to modny dodatek, który dopełni stylizację naszych klientów, dzięki czemu reklama trafi do jeszcze szerszego grona osób.
  • Jest wiele sposobów na to, jak wykorzystać ten nośnik – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Możemy umieścić na niej logo firmy, ciekawą grafikę lub chwytliwy tekst kojarzący się z naszą marką.
  • Na torbie może znaleźć się reklama firm z różnych branży, jak i eventów, koncertów, konferencji czy innych wydarzeń, które chcemy promować.
  • Ciekawe gadżety reklamowe pozytywnie wpływają na wizerunek naszej firmy.
  • Torby bawełniane są dużo trwalszym nośnikiem reklamowym niż ulotki oraz bardziej zwracają na siebie uwagę niż billboardy.
  • Przy dużym zamówieniu materiałowych toreb reklamowych będzie to tania i opłacalna opcja promocji.

Wysokiej jakości bawełniane torby reklamowe

Aby nasza reklama na torbach była skuteczna, jakościowa i służyła przez długi czas, powinniśmy zwrócić uwagę na materiał oraz metodę wykorzystaną do naniesienia na torbę projektu. Na rynku znajdziemy producentów, którzy oferują nam gotowe torby bawełniane oraz usługę druku na nich. Jednym z nich jest Natura  https://www.natura.slupsk.pl/, polska firma z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu materiałowych toreb bawełnianych. Przyjrzyjmy się ich ofercie.

Torby bawełniane od Natury

Torba bawełniana torbie bawełnianej nie jest równa. Dlatego powinniśmy zwracać uwagę na detale, które znacząco wpłyną na jakość toreb. Natura oferuje nam różne modele: standardowe torby na ramię, ze wzmocnionym dnem, poszerzone z boku czy z grubszym uchwytem (doskonale nadają się na zakupy), przeznaczone na plażę lub na transport butelek. Wszystkie wyprodukowane są ze 100% organicznej bawełny od zaufanych dostawców. Projektowane i szyte są w Polsce, dlatego kupując ich produkty, wspieramy rodzimy biznes.

Torba bawełniana hurt - Natura

Druk na torbach bawełnianych

Natura w ofercie ma również usługi związane z drukiem i haftem. Co mamy do wyboru?

  • sitodruk – najpopularniejszy sposób przenoszenia projektu na materiał;
  • DTG (direct to garment) – to nowoczesna technologia, dzięki której osiągniemy efekt nasyconego koloru oraz przejść tonalnych;
  • haft – to wyjątkowo elegancki sposób wykończenia.

Poza tym w przygotowaniu projektu może pomóc nam grafik.

Wszystko, co związane z reklamą na bawełnianych torbach, możemy zrobić w jednym miejscu. To kolejny dowód na to, że warto spróbować takiej metody promocji naszej firmy!

Sprawdź również

Ecodriving dla firmy – sprawdź, jak jeżdżą Twoi kierowcy

Czy wiesz, jak wiele korzyści może przynieść Twojej firmie pakiet usług Ecodriving? To nie…