Kontakt

Jeśli masz pytania odnośnie marketingu, mediów czy szeroko pojętego budowania wizerunku, nurtują Cię pewne kwestie z branży e-commerce, SEO/SEM czy Social Media i chciałbyś, żeby odpowiedzi na nie pojawiły się w naszych publikacjach napisz do nas! Skorzystaj z poniższego formularza lub napisz na adres e-mail. Możesz również odezwać się za pośrednictwem portali społecznościowych. Na chwilę obecną znajdziesz nas na Facebooku, Twitterze i Google Plus.

Chętnie wysłuchamy również wszelkich uwag dotyczących wyglądu strony. Szczególnie wartościowe będą wszelkie wskazówki dotyczące błędów wyświetlania lub innych problemów z korzystaniem z serwisu.

Reklama w portalu Lepiej-widoczni.pl

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na łamach portalu Lepiej Widoczni serdecznie zachęcamy do odwiedzenia działu REKLAMY. Z chęcią przedstawimy wszelkie szczegóły dotyczące możliwych sposobów promocji i cen. Codziennie nasze publikacje trafiają do tysięcy osób zainteresowanych tematyką medialną. Nasi czytelnicy to w większości ludzie młodzi, dynamiczni i chętnie poszerzający swoją wiedzę. Chętnie Cię z nimi zapoznamy!

Informacje prasowe i patronaty medialne

Jeśli dysponujesz ciekawą informacją dotycząca mediów, marketingu, reklamy lub po prostu uważasz, że powinniśmy napisać na dany temat to również zapraszamy do kontaktu z redakcją Lepiej Widocznych za pośrednictwem poniższego formularza. Wystarczy dokładnie opisać sprawę w mailu, a na pewno się do Ciebie odezwiemy! Podobnie z uzyskaniem patronatu medialnego – w tej sprawie również śmiało możecie się do nas zgłaszać.

kontakt [małpa] lepiej-widoczni.pl