Home Biznes Funkcjonalny, stabilny i bezpieczny hosting IQ
Biznes - 14 marca 2023

Funkcjonalny, stabilny i bezpieczny hosting IQ

Szukasz oferty hostingowej, która zapewni Ci najwyższą jakość i ochronę? Rozwiązaniem jest zdecydowanie się na usługi IQ. To profesjonalna i nowoczesna firma, która oferuje znakomite rozwiązania w bardzo konkurencyjnych cenach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem. Na pewno nie będziesz zawiedziony!

Profesjonalny hosting www – sprawdź to!

IQ dba o to, by zapewniać swoim klientom jak najlepsze standardy obsługi. W ofercie firmy znajduje się możliwość udostępnienia wirtualnych kont na serwerze. Zasoby są rozdzielane dynamicznie w taki sposób, by dostosować się do rozrastających danych i zawsze zapewniają odpowiednią płynność działania.

Hosting to oferta skierowana dla osób, które szukają miejsca na firmową stronę www, pocztę lub bazę danych. W jej ramach klienci dostają także dostęp do kopii bezpieczeństwa oraz automatycznie instalowane skrypty i certyfikaty Let’s Encrypt. Wszystko dostępne z poziomu intuicyjnego panela administratora IQ Admin. 

Osoby decydujące się na hosting www nie muszą martwić się kwestiami technicznymi. Przez cały czas trwania usługi klient ma dostęp do wsparcia od strony IQ. Wszystkie dane są poddawane odpowiednim procedurom bezpieczeństwa w tym także regularnym aktualizacjom oraz wytwarzaniu backupu z FTP, poczty i baz danych. 

Jeżeli nie jesteś pewien czy hosting jest usługą dla Ciebie, możesz zdecydować się na 14-dniowy okres próbny, w którym bez ponoszenia żadnych kosztów sprawdzisz wszystkie funkcjonalności i przekonasz się czy Ci odpowiadają. 

Łatwo dostępne i bezpieczne rozwiązania chmurowe 

IQ jako jedno z czołowych Data Center w Polsce stawia na innowacyjność. W związku z tym w ich ofercie znajdziesz bezpieczne i wydajne rozwiązania chmurowe. Są one w pełni dostosowane do potrzeb Twojej firmy i mogą rozwijać się wraz z nią. 

Dlaczego warto się na nie zdecydować? Rozwiązania chmurowe charakteryzują się znacznie większym bezpieczeństwem niż ich tradycyjne odpowiedniki. Dzięki temu niezależnie od okoliczności będziesz mieć stały dostęp do zgromadzonych w nich zasobów. 

Rozwiązania chmurowe są też w pełni skalowalne. Oznacza to, że zasoby są przydzielane do nich w sposób dynamiczny i zawsze odpowiadają aktualnemu zapotrzebowaniu. Oznacza to szybkie działanie w każdej sytuacji. 

Wynajem serwerów z IQ – postaw na bezpieczną kolokację!

Samodzielna rozbudowa infrastruktury IT jest bardzo kosztowna i wymaga także ogromnych nakładów zaangażowanej pracy. Oferta IQ jest skierowana dla tych, którzy chcą oszczędzić sobie tego wysiłku i przy okazji szukają ekonomicznych alternatyw. Odpowiedzią na potrzeby takich klientów jest wynajem serwerów

Kolokacja pozwala na korzystanie z zasobów Twojej firmy udostępnianych przez doskonale wyposażone i odpowiednio zabezpieczone Data Center IQ. To nowoczesne serwery w obudowach typu RACK, których użycie może być przystosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Nad ich ochroną czuwa IQ Shield, który skutecznie neutralizuje ataki cybernetyczne. 

Usługa pozwalająca na wynajem serwerów jest dostępna w różnych progach cenowych, więc bez problemu dostosujesz jej zakres zarówno do swoich oczekiwań, jak i budżetu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do bezpośredniego odwiedzenia strony IQ i zapoznania się z tamtejszym cennikiem!

Sprawdź również

Znaczenie działu HR we wdrażaniu i stosowaniu metodyki DevOps

DevOps to metodyka, której celem jest przyspieszenie procesu tworzenia oprogramowania, dos…