Home Biznes Gdzie zlecić wykonanie jakościowych koszulek dla twojej firmy?
Biznes - 29 czerwca 2023

Gdzie zlecić wykonanie jakościowych koszulek dla twojej firmy?

Koszulki dla firmy to świetny pomysł na upominek dla pracowników i gratis dla klientów. Jeśli chętnie przygotowujesz upominki firmowe albo wręczasz gadżety z logo swoim pracownikom, pomyśl właśnie o koszulkach z nadrukiem. Osoby zatrudnione w twoim przedsiębiorstwie mogą nie tylko nosić je w biurze, lecz także na konferencjach branżowych i szkoleniach. Koszulki z logo to też świetny pomysł na nagrody w konkursach. Gdzie warto zlecić wykonanie koszulek firmowych wysokiej jakości i na co należy zwrócić uwagę?

Koszulki firmowe z logo – na co zwrócić uwagę w trakcie zamawiania?

Bez wątpienia najwygodniejszą formą zamówienia koszulek dla firmy jest dokonanie zlecenia online w dowolnym czasie i miejscu. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa, które zajmuje się wykonywaniem nadruków reklamowych i firmowych na koszulkach, znajdziesz mnóstwo modeli i kolorów ubrań. Ważne jest, aby wybrać te z materiałów wysokiej jakości o odpowiedniej gramaturze. Warto stawiać na modele z materiałów o wysokiej zawartości bawełny, które nie są kurczliwe i rozciągliwe. Domieszka elastanu sprawia z kolei, że koszulki posłużą najdłużej i będą doskonale dopasowywać się do sylwetki. Najczęściej możesz zdecydować się na koszulki firmowe damskie i męskie, a nawet na dziecięce.

Ogromne znaczenie ma również kolorystyka koszulki. Na jej tle logo lub hasło reklamowe twojej firmy powinno efektownie kontrastować. Czytelny nadruk zwiększy świadomość Twojej marki wśród uczestników konferencji branżowych lub osób, które zwycięzca konkursu, w której koszulka była jedną z nagród, będzie mijał na ulicy.

Zanim złożysz zamówienie, przemyśl również technikę nadruku i liczbę potrzebnych koszulek. Zazwyczaj firmy produkujące koszulki z logo określają minimalną liczbę ubrań potrzebną do złożenia zamówienia, a także oferują atrakcyjne rabaty w przypadku większych zamówień.

Technika nadruku na koszulkach dla firmy – którą wybrać?

Trwałe nadruki na koszulkach firmowych powinny zostać dopasowane do twojego logo i liczby zamówionych koszulek. Specjalista podpowie, który nadruk na koszulki wybrać. Możesz zdecydować się m.in. na:

  • bardzo trwały druk DTF, czyli metodę znakowania w pełnej palecie barw, którą można wykorzystać nawet w trakcie realizacji niewielkich zamówień i do wykonania od bardzo małych do bardzo dużych nadruków (DTF daje bardzo wyraźny, a przy tym elastyczny nadruk);
  • folię flex, której używa się do jednokolorowych nadruków;
  • sitodruk odpowiedni dla kilkukolorowych nadruków w przypadku dużych zamówień (powyżej 100 sztuk);
  • sublimację, za pomocą której wykonuje się nadruki na koszulkach sportowych. To metoda, w której używa się specjalnego tuszu – pod wpływem wysokiej temperatury wnika on w strukturę materiału i trwale go zabarwia. W przypadku sublimacji grafika musi być zawsze ciemniejsza niż kolor koszulki, dlatego najczęściej sięga się po nią do nadruków na białych ubraniach.

Gdzie zlecić wykonanie jakościowej koszulki firmowej?

Podsumowując, wykonanie nadruku na koszulce firmowej warto zlecić firmie, która profesjonalnie doradzi wybór konkretnej metody znakowania. Aby otrzymać trwałe koszulki firmowe, należy wybrać wytrzymałe koszulki w odpowiedniej barwie, a rodzaj nadruku dopasować do firmowego logo czy grafiki oraz liczby i rodzaju zamówionych koszulek. Jeśli chcesz zamówić nadruk na własnych koszulkach, bo np. twoja firma zajmuje się ich produkcją, poszukaj przedsiębiorstw, które oferują zadruk koszulek dostarczonych przez klientów – to np. Stacja Nadruku.

Materiał partnera

Sprawdź również

Google Ads – dlaczego warto korzystać z kampanii Google?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak to jest być widocznym w internecie niemalże od raz…