Home Social Media Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera?
Social Media - 19 stycznia 2019

Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera?

Czy możliwe jest dodanie zdjęcia na Instagram z poziomu desktopa?

Jak dodać zdjęcia na Insta przy użyciu przeglądarki?

Instagram jest jedną z najbardziej rozwijających się aplikacji dotyczących social mediów. Rankingi mediów społecznościowych wskazują tez wysoką popularność tego portalu. Rozwija się także wersja dostępna na przeglądarkach. Haczyk tkwi w tym, że gdy zalogujemy się do swojego Instagrama na komputerze to możemy jedynie go przeglądać, nie ma opcji dodawania treści. Dodawać relacje i zdjęcia możemy przez aplikację mobilną. Jeżeli chociaż raz próbowaliście dodać na coś na swój Instagram z komputera to za pewne zdążyliście już zauważyć, że to nie lada wyzwanie dla kogoś kto nie ma na ten temat pojęcia. Zatem czy istnieje jakiś sposób, aby ominąć te zakazy i dodać zdjęcie czy relację z komputera? To nie jest wcale takie trudne jakby się mogło wydawać. Przedstawię Ci łatwy sposób w kilku krokach i wszystko stanie się łatwiejsze. Zaznaczę, że nie są do tego potrzebne żadne aplikacje. Wystarczy przeglądarka, wyjaśnię Ci to z poziomu Chrome i Firefox.

Jak dodać zdjęcie bądź relację na Instagram z Google Chrome?

Dodawać zdjęcia na Instagram z laptopa czy komputera stacjonarnego można właściwie z każdej przeglądarki. Na początku należy wejść na swój profil albo stronę główną Instagrama. Należy się zalogować. Następnie należy kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję „Zbadaj”. Można także zrobić to za pomocą skrótów Ctrl+Shift+I (Windows) lub Cmd+Opt+I (Os X).

Pokaże nam się okno narzędzi dla programistów. Tutaj musimy odnaleźć ikonę „Toggle device toolbar”. Należy w nią kliknąć.  U dołu strony pokaże nam się pasek menu z wersji mobilnej Instagrama. Tutaj możemy dodać zdjęcie przy użyciu środkowej ikony albo przejść do strony głównej.

W jaki sposób dodać zdjęcie bądź relację na Instagram z przeglądarki Mozilla Firefox?

Po pierwsze należy wejść na swój profil albo na stronę główną Instagrama. Podobnie jak w Chromie musimy się zalogować. Należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na stronie i wybrać opcję „Zbadaj element” albo użyć skrótu Ctrl+Shift+I (Windows) lub Cmd+Opt+I (OS X).  Wyskoczy nam okienko z „Inspektorem”. Tutaj musimy znaleźć ikonkę „Trybu responsywnego”. Można w nią kliknąć lub użyć skrótu Ctrl+Shift+M (Windows) lub Cmd+Opt+M (OS X). Strona automatycznie przeskoczy do widoku mobilnego, ale na tym etapie jeszcze nie da się dodać zdjęcia.

Jak dodać zdjęcie instagram z komputera

Należy rozwinąć listę o nazwie „Brak nazwy urządzenia” i wybrać urządzenie. Następnie odświeżamy stronę klikając na odpowiedni przycisk bądź używając skrótu F5.

jak dodać zdjęcie z laptopa

U dołu strony pojawi się pasek menu. Na tym etapie możemy dodać zdjęcie przy użyciu ikonki na środku.

zdjęcie insta z komputera pc

Ze smutkiem jednak dodam, że dodawanie relacji przy użyciu Mozilli nie jest możliwe. I tyle. Z tą instrukcją z łatwością dodasz na swojego Instagrama treści 🙂 Jest to chyba najbezpieczniejsza metoda. Nie musimy podawać haseł zewnętrznym aplikacjom ani pobierać żadnych niezaufanych oprogramowań czy aplikacji. Jedyne co musimy zrobić to wymusić na naszej przeglądarce aby wyświetliła nam mobilny widok strony i nie wiąże się to z żadnej strony z ryzykiem dla Nas. Największą zaletą jest to, że nie mamy konieczności przenoszenia zdjęć lub filmów na urządzenie mobilne i dodawanie ich z aplikacji.

Jeśli jednak nie masz już cierpliwości do Instagrama to sprawdź nasz poradnik an temat tego jak usunąć tę aplikację 😉

Sprawdź również

Czy na Messengerze widać kto zrobił screena?

Zrzuty ekranu stały się nieodłączną częścią współczesnej komunikacji online. Wraz z rozwoj…