Home E-commerce Już wkrótce zarobisz na Facebooku
E-commerce - Social Media - 30 maja 2016

Już wkrótce zarobisz na Facebooku

Zarabianie na Facebooku

Wielu użytkowników od dawna dopominało się o uzyskanie możliwości dokonywania przekazów pieniężnych pomiędzy użytkownikami portalu Facebook. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce będzie to możliwe.

Facebook to wciąż największe medium społecznościowe i nic nie wskazuje na to, aby któryś z największych graczy na rynku (Google Plus, Instagram, Twitter) mógł zbić go z pozycji lidera. Jest to więc świetne miejsce dla kontaktu między jednostkami jak gwiazdy, sportowcy, politycy czy organizacje a społecznościami skupionymi wokół nich (fani, sympatycy, członkowie).

W ostatnim czasie wiele osób wskazywało na brak możliwości dokonywania przelewów finansowych za pośrednictwem popularnego fejsa. Taką opcję oferują chociażby portale dla graczy e-sportowych, który streamują swoje poczynania na wirtualnych arenach. Na świecie jest to bardzo popularne rozwiązanie.

Jak zarabiać na FB?

Tego typu datki, na które składały by się kwoty od drobnych do całkiem potężnych sum mogłyby z powodzeniem zasilać również organizacje charytatywne. Idea ta, najwyraźniej przypadła Facebookowi do gustu, gdyż w ankiecie, którą dostali do wypełnienia wybrani użytkownicy portalu pojawiło się pytanie właśnie o przyciski do przesyłania datków i napiwków dla autorów postów i stron typu Fanpage.

Być może więc już całkiem niedługo strona na Facebooku będzie mogła generować realne zyski poza tymi pochodzącymi z reklam!

Sprawdź również

Czy na Messengerze widać kto zrobił screena?

Zrzuty ekranu stały się nieodłączną częścią współczesnej komunikacji online. Wraz z rozwoj…