Home Biznes Telewizory 75 cali marki Samsung – jakie modele mamy do wyboru?
Biznes - 4 kwietnia 2024

Telewizory 75 cali marki Samsung – jakie modele mamy do wyboru?

Telewizory 75 cali to świetny wybór dla osób, które szukają urządzenia do dużego salonu. Po taki rozmiar często sięgają również gracze, którym zależy na jeszcze lepszych wrażeniach z rozgrywki. Pozostaje jednak pytanie, na jaki model warto zwrócić uwagę? Poznaj ciekawe produkty marki Samsung i wybierz taki, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

Telewizory 75 cali dla gracza – co wybrać?

Nowa konsola zakupiona? Teraz czas na telewizor, który sprosta jej wymaganiom. Aby wrażenia z gry była jak najlepsze, warto zwrócić uwagę na takie parametry, jak rozdzielczość, częstotliwość odświeżania ekranu czy Input Lag. Często dla graczy polecane są modele OLED 77 cali. Warto jednak rozważyć telewizor 4K 75 cali Neo QLED, np. QN92C. Rozdzielczość 4K w połączeniu z odświeżaniem ekranu na poziomie 120 Hz, niskim Input Lagiem i Zaawansowanym Upłynniaczem Ruchu+ przyczyni się do uzyskania płynnego obrazu w wysokiej jakości. Dodatkowo, dzięki funkcji FreeSync Premium Pro, możesz liczyć na rozgrywkę bez rozmycia i rwania obrazu. Dla niesamowitych efektów dźwiękowych zastosowano tu dźwięk przestrzenny Dolby Atmos® w połączeniu z wielokanałowymi głośnikami 4.2.2CH.

Inne telewizory 75 cali, które również sprawdzą się do gier, to np. modele Q77C, QN85C czy QN95C. Każdy z nich oferuje tryb Komfort dla Oczu, który dostosowuje jasność i kolory do warunków oświetleniowych, by zaoferować obraz jak najbardziej przyjazny dla oczu. Podobnie jak w pierwszym z modeli, znajdziemy tu również funkcję FreeSync Premium Pro.

Telewizor Samsung 75 cali w jakości premium

Szukasz telewizora, który zachwyci Cię szczegółowością, wysokim kontrastem i niezwykłą jakością obrazu? W takim razie rozważ wybór modelu QN800C z serii Excellence Line. Ten telewizor Samsung 75 cali wykonany został w technologii Neo QLED i w rozdzielczości aż 8K. Oznacza to, że ma aż 33 mln pikseli, co daje czterokrotnie większą wartość niż w 4K. Zastosowanie technologii Quantum Mini LED oznacza dużą gęstość diod mini LED, co przekłada się na niezwykle szczegółowy obraz z głęboką czernią, żywymi kolorami i wysokim kontrastem. Aby wrażenia z oglądania były jak najlepsze, wykorzystano tu Neuronowy Procesor AI Quantum 8K, który optymalizuje oglądane treści. Z kolei wysokiej jakości dźwięk to zasługa Dolby Atmos®.

A jeśli potrzebujesz modelu z efektem niemal bezgranicznego ekranu, który został uzyskany dzięki niewidocznym krawędziom i zminimalizowanej ramce, być może telewizor Samsung 75 cali QN900B będzie tym, czego szukasz. Podobnie jak w poprzednim modelu, zastosowano tutaj technologię Quantum Mini LED, która precyzyjnie kontroluje podświetlenie, oferując wyraziste detale w jasnych i ciemnych kadrach.

Wśród telewizorów marki Samsung możesz znaleźć wiele ciekawych modeli, które dopasujesz do swoich oczekiwań. Wolisz telewizor 4K 75 cali? A może zachwycającą rozdzielczość 8K? Wybór należy do Ciebie.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

Sprawdź również

Czym jest lokalne SEO? Czy warto w nie zainwestować?

Szukając sposobów, by zwiększyć widoczność swojego biznesu w regionie, warto zainwestować …