Już wkrótce zarobisz na Facebooku

Maj 30th, 2016 napiwek dolar

Wielu użytkowników od dawna dopominało się o uzyskanie możliwości dokonywania przekazów pieniężnych pomiędzy użytkownikami portalu Facebook. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce będzie to możliwe.

Facebook to wciąż największe medium społecznościowe i nic nie wskazuje na to, aby któryś z największych graczy na rynku (Google Plus, Instagram, Twitter) mógł zbić go z pozycji lidera. Jest to więc świetne miejsce dla kontaktu między jednostkami jak gwiazdy, sportowcy, politycy czy organizacje a społecznościami skupionymi wokół nich (fani, sympatycy, członkowie).

W ostatnim czasie wiele osób wskazywało na brak możliwości dokonywania przelewów finansowych za pośrednictwem popularnego fejsa. Taką opcję oferują chociażby portale dla graczy e-sportowych, który streamują swoje poczynania na wirtualnych arenach. Na świecie jest to bardzo popularne rozwiązanie.

Tego typu datki, na które składały by się kwoty od drobnych do całkiem potężnych sum mogłyby z powodzeniem zasilać również organizacje charytatywne. Idea ta, najwyraźniej przypadła Facebookowi do gustu, gdyż w ankiecie, którą dostali do wypełnienia wybrani użytkownicy portalu pojawiło się pytanie właśnie o przyciski do przesyłania datków i napiwków dla autorów postów i stron typu Fanpage.

Być może więc już całkiem niedługo strona na Facebooku będzie mogła generować realne zyski poza tymi pochodzącymi z reklam!

Źródło: natemat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kategorie