Home Biznes Intrygujące Pytania do Dziewczyny! O co Zapytać, by Zabłysnąć w Jej Oczach?
Biznes - 15 marca 2022

Intrygujące Pytania do Dziewczyny! O co Zapytać, by Zabłysnąć w Jej Oczach?

Rozmowy z płcią przeciwną mogą być zaskakującym wyzwaniem, zwłaszcza w sytuacji, gdy Twoje doświadczenie w świecie randek i relacji damsko-męskich jest stosunkowo niewielkie, a Ty należysz do grona osób introwertycznych i nieśmiałych.

Bez obaw! Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które zmieni Twoją pierwszą randkę w doświadczeni owiane przyjemnością i brakiem stresu. Jeśli wierzysz w przeznaczenie – uwierz też w siebie, bo właśnie Ty masz kluczowy wpływ na to jak powiedzie się wasze spotkanie oraz to, jakie wrażenie w niej wzbudzisz. Ty masz wpływ, a my mamy coś, co pomoże Ci to osiagnąć – najbardziej niestandardowe pytania do dziewczyny!

Pytania startery – jakie pytanie zadać dziewczynie, by rozbudzić dyskusję?

Najlepsza rada jaką kiedykolwiek możesz usłyszeć to… wybieraj „temat rzekę”, który nie tylko zapoczątkuje w was chęć do rozwinięcia tematu, ale również odbierze niezręczność, która często jest główną przeszkodą na drodze do otworzenia się przed drugą osobą.

Na początku postaraj się wybadać czy masz jakieś tematy wspólne z Twoją rozmówczynią, jeśli tak – podążaj za nimi i pokaż jej, że jest Ci bliższa niż sama sądzi. Jeśli zaś nie – postaraj się postawić na jej miejscu i zastanów się, co zrobiłbyś, gdybyś miał sam podobną sytuację w życiu. Postaw na empatię.

Uniwersalne pytania do dziewczyny

Choć dość uniwersalne i powszechne, powyższe tematy są doskonałym fundamentem dla interesującej rozmowy. Jedyne, o czym musisz pamiętać to, by nie tylko zadawać pytania, ale również udzielać odpowiedzi.

  1. Co lubisz robić w wolnym czasie?
  2. Jakiej muzyki słuchasz najczęściej?
  3. Czy wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?
  4. Jakie cechy najbardziej cenisz w ludziach?
  5. Najlepsza decyzja jaką podjęłaś w życiu?
  6. Najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostałaś?
  7. Co w swoim życiu chciałabyś zmienić w najbliższej przyszłości?

Największa wada rozmówcy – czego unikać podczas rozmów z kobietą?

Jaka jest najlepsza kawa… Jaka jest Twoja ulubiona piosenka… Gdybyś mogła zmienić cokolwiek, to co byś zrobiła… Nie. Choć w gruncie rzeczy są to zaskakujące dobre i ciekawe pytania, to jednak zadawanie ich niczym na wywiadzie jest tragicznym pomysłem.

Możesz zadać dziewczynie pytanie, ale z wyczuciem, by przypadkiem ich nadmiar nie obudził w niej dyskomfortu i nie wywołał reakcji odwrotnej od pożądanej. Poznawanie nowego człowieka to moment w twoim życiu, który może być przytłaczający i budzić niepewność – jest to jak najbardziej normalne, ale nie musi tak wyglądać!

Zastanów się czego najbardziej ludzie nie lubią w innych – natarczywości, presji i niezrozumienia, prawda? Postarał się więc, by Twoja partnerka do rozmów nie miała żadnego związku, z którymkolwiek z wymienionych zachowań.

Postaraj się ją zrozumieć, a z pewnością usłyszysz, że Twoje osoba sprawia, że czuje się dobrze. I może ona również sprawia, że czujesz się w tej relacji dobrze? Właśnie tego Ci najbardziej życzymy!

Podsumowanie

Odpowiedzią na pytanie jaka jest najlepsza rada jakiej możemy Ci udzielić jest właśnie wyczucie i pewność siebie. Pytania do dziewczyny są kwestią drugoplanową. To właśnie sposób w jaki się przed nią zaprezentujesz powie o Tobie znacznie więcej.

Zapomnij więc o tym jaka jest Twoja największa wada, jaka jest najbardziej przerażająca sytuacja jaka może się wydarzyć, a skup się na tym byś to właśnie Ty czuł się dobrze. Pamiętaj, że Ty również masz czerpać przyjemność zarówno z randki, jak i z samej rozmowy.

Więc zero stresu! Negatywne emocje to najgorszy możliwy doradca, a Ty skoro już masz przygotowany zestaw pytań do dziewczyny… To masz wszystko, co jest Ci potrzebne. Teraz już wszystko leży w Twoich rękach. Wierzymy w Ciebie!

Sprawdź również

Znaczenie działu HR we wdrażaniu i stosowaniu metodyki DevOps

DevOps to metodyka, której celem jest przyspieszenie procesu tworzenia oprogramowania, dos…