Home Radio Planeta singli ze Stuhrem i Więdłochą na antenie Radia ZET
Radio - 27 grudnia 2018

Planeta singli ze Stuhrem i Więdłochą na antenie Radia ZET

Duet znany z popularnego filmu trafi do radia

„Planeta singli” do tej pory kojarzyła się z pewnością większości czytelników z komedią romantyczną, w której główna bohaterka, nauczycielka szkolna poszukuje miłości przez internet. Poznaje w ten sposób prezentera telewizyjnego, który zachęca ją do testowania nowej, randkowej aplikacji mobilnej. Pierwsza część filmu trafiła do kin w 2016 roku, drugą mogliśmy zobaczyć od listopada tego roku, a trzecia część „Planety singli” trafi do kin na Walentynki 2019. Główni bohaterowie filmu, Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha pojawią się również w duecie na antenie Radia ZET w programie o tytule… „Planeta singli”.

Planeta singli w Radiu ZET

Nowy program Radia ZET prowadzony przez Stuhra i Wiedłochę „Planeta singli” będzie emitowany w każdą środę między 21.00 a 23.00 począwszy od 9 stycznia 2019 roku. Jak można się domyśleć, po tematyce filmu, audycja radiowa nawiązywać będzie do kwestii miłosnych, czyli związków, rozstań, ślubów itp. Do programu będą mogli dzwonić słuchacze, aby porozmawiać z prowadzącymi na tematy miłosne i nie tylko.

Stuhr i Więdłocha to nie jedyna nowość, która od nowego roku zagości na antenie Radia ZET. Niedawno informowaliśmy o tym, że nowy program „Nie ZŁY pacjent w Radiu ZET” dostanie również Michał Figurski.

Sprawdź również

Nowe audycje w radiu TOK FM

Wielkimi krokami zbliża się do nas 11 listopada, a więc dzień, w którym obchodzimy Święto …