Home Radio „Kino na podsłuchu” z Korwin-Piotrowską w Antyradiu
Radio - 24 stycznia 2019

„Kino na podsłuchu” z Korwin-Piotrowską w Antyradiu

Karolina Korwin-Piotrowska poprowadzi nowy program w Antyradiu

Ciekawa informacja dla słuchaczy Antyradia i fanów znanej dziennikarki Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Od najbliższej soboty tj. 26 stycznia na antenie wspomnianej stacji radiowej pojawi się nowy program pt. „Kino na podsłuchu”, w którym Karolina Korwin-Piotrowska wespół ze swoimi gośćmi omawiać będzie najnowsze, warte uwagi premiery kinowe, przybliżać słuchaczom recenzje filmów, plotki ze świata wielkiego ekranu i ciekawostki, które z pewnością zainteresują wszystkich kinomanów.

Kino na podsłuchu – program w Antyradiu w każdą sobotę od 13.00 do 15.00

Słuchacze będą mieli okazję posłuchać nowinek ze świata filmowego co tydzień, w każda sobotę w godzinach od 13.00 do 15.00. W najbliższą sobotę, 26 stycznia do studia na zaproszenie Korwin-Piotrowskiej przyjdzie Sebastian Fabijański, który opowie co nieco o ostatnich kinowych premierach i nie tylko.

Antyradio funkcjonuje w Polsce od 2005 roku i jest częścią Grupy Eurozet, która w ostatnim czasie często wspominana jest w kontekście możliwej sprzedaży. W ostatnim czasie informowaliśmy m.in o złożeniu oferty zakupu grupy przez znanego biznesmena Zbigniewa Jarubasa. Wcześniej pojawiały się tez plotki o możliwym przejęciu grupy medialnej przez Fratrię (właściciela pisma „Sieci” i portalu wPolityce.pl) jednak właściciele spółki dementują te informacje. Będziemy na bieżąco informować o dalszym przebiegu sytuacji w Grupie Eurozet.

Pomimo niejasnej przyszłości całej grupy medialnej, sytuacja Antyradia wydaje się stabilna, po tym jak podano do informacji publicznej fakt, iż Antyradio podpisało umowę na nadawanie przez kolejnych 10 lat.

Sprawdź również

Nowe audycje w radiu TOK FM

Wielkimi krokami zbliża się do nas 11 listopada, a więc dzień, w którym obchodzimy Święto …