Home Biznes Versum – jeden system, setki możliwości
Biznes - 2 grudnia 2020

Versum – jeden system, setki możliwości

Zarządzanie własnym salonem kosmetycznym nie jest wcale takie proste. Aby wszystko działało, jak należy, musisz dopilnować wielu kwestii, co zabiera Twój czas i energię. W efekcie zajmujesz się obowiązkami i tracisz czas, który możesz wykorzystać na rozwój firmy. Dzisiaj jest już na to rozwiązanie! Poznaj innowacyjny system Versum. To jeden system, a mnóstwo narzędzi, które znacząco ułatwią wszelkie Twoje działania biznesowe, od tworzenia grafików, rozdzielania zadań po fiskalizację czy inwentaryzację. Ogrom możliwości zadziwi każdego. Dzięki Versum zaoszczędzisz czas, ale także pieniądze. Poznaj działanie systemu Versum i spróbuj wdrożyć go we własnym salonie urody!

Czym jest system do umawiania usług?

System do umawiania usług i rezerwacji terminów to coś w rodzaju planera, tyle, że w wersji elektronicznej. Jeszcze do niedawna zarezerwowane terminy zapisywane były w kalendarzu papierowym. Taki kalendarz mógł ulec zniszczeniu czy zagubieniu, co byłoby dużym problemem. Na szczęście dzisiejsze systemy pozwalają na przeniesienie grafików czy harmonogramów rezerwacji do chmury, która jest najszybszym i najbezpieczniejszym sposobem umawiania się na wizyty. Takim systemem jest Versum.

Versum – jeden system, wiele narzędzi

Versum to system, który skupia w sobie wszystkie narzędzia przydatne do funkcjonowania salonu kosmetycznego. Jeśli zastanawiasz się, jak przyciągnąć klienta do salonu kosmetycznego, postaw na perfekcyjną i bezproblemową obsługę. Versum to miejsce, w którym zapisują się wszelkie informacje na temat Twoich klientów. Dzięki indywidualnym kartom Twoich klientów, historii wizyt czy rezerwacji, możesz zapewnić swoim klientom szybką obsługę. Perfekcyjne podejście do klienta to najlepsza reklama salonu kosmetycznego. Versum zapewnia pełną ochronę danych komórkowych, a baza klientów jest nielimitowana. System udostępnia również dostęp do przejrzystego kalendarza, który zastąpi tradycyjny kalendarz czy planer papierowy. Do terminarza dostęp mogą mieć wszyscy pracownicy, co pozwoli na szybki przepływ informacji pomiędzy pracownikami.
Bardzo przydatna opcją systemu Versum jest przypominanie klientom o zarezerwowanych terminach. Wszelkie wysyłane wiadomości są personalizowane, co zwiększa zadowolenie i satysfakcję klientów. SMS-owe przypomnienia to sposób na automatyczny marketing salonu kosmetycznego. W ten sposób pozyskasz wiernych klientów, którzy z pewnością będą powracać.
System Versum to nie tylko system rezerwacji wizyt online, ale także dostęp do szczegółowych statystyk i raportów. Zbadasz w ten sposób poziom zaangażowania i zadowolenia klientów., ale także kondycję finansową firmy.

Komu przyda się system do rezerwacji online?

Versum przyda się zarówno właścicielom salonów kosmetycznych, jak i ich pracownikom. Właściciele za pomocą tego narzędzia będą mogli zarządzać swoją kadrą, prowadzić ewidencję obecności i nieobecności pracowników. System pozwala także na przydzielanie zadań czy edycję elektronicznego grafiku pracy. Pracownicy z kolei skorzystają z opcji dostępu do grafiku i śledzenia ewentualnych zmian na bieżąco. Jeżeli jesteś właścicielem salonu kosmetycznego i zastanawiasz się, jak zareklamować salon kosmetyczny, Versum jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Jak przyciągnąć klienta do salonu kosmetycznego?

Najlepiej bezbłędną obsługą! Brak nieprzyjemnych niespodzianek i profesjonalna, sprawna obsługa z pewnością przyciągną klientów. Istotna jest także reklama salonu urody na Facebooku. Wiemy przecież, że Facebook to dzisiaj podstawa wszelkiego marketingu. Versum pozwala na pełną integrację z social mediami, co pozwala z kolei na prowadzenie fanpage’a salonu. Reklama w połączeniu z fachową obsługą i nowoczesnymi rozwiązaniami będą strzałem w dziesiątkę i z pewnością przyciągną wiernych klientów.

Co jeszcze oferuje Versum?

Versum pozwala na pełną i automatyczną kontrolę  magazynu, przeprowadzanie inwentaryzacji czy składanie zamówień kilkoma kliknięciami. Przydatną funkcją jest możliwość skorzystania z programu lojalnościowego dla klientów. Wiesz przecież, że najcenniejszymi klientami są klienci powracający. Program lojalnościowy zachęca do powracania do salonu, może więc okazać się świetną formą reklamy i działań marketingowych. Za pośrednictwem Versum możesz prowadzić również sprzedaż bonów podarunkowych. Wystarczy tylko wystawić takie bony na sprzedaż, a system sam zajmie się resztą, bez Twojego udziału. Tym, co zasługuje na szczególną uwagę jest fakt, że system dostępny jest z każdego miejsca na świecie, oznacza to, że możesz zarządzać swoim biznesem również zdalnie, zawsze trzymając rękę na pulsie. Zastanawiasz się pewnie, czy warto korzystać z Versum. Odpowiedź jest oczywista! Dzięki Versum oszczędzasz czas i pieniądze, masz spokojną głowę, bo częścią Twoich zadań i obowiązków zajmie się elektroniczny system. Jeśli skorzystasz z niego, ryzyko jakiegokolwiek błędu jest zminimalizowane. Klienci z pewnością docenią Twój profesjonalizm i otwartość na nowości. Świat idzie do przodu, nie warto więc zostawać w tyle!

Sprawdź również

Zasady skutecznej wizualizacji danych

Aby przekazywać informacje w prosty i przejrzysty sposób, najlepiej jest postawić na wizua…