Home Biznes Twoja marketingowa pomoc, czyli kurs Facebook Ads
Biznes - 3 grudnia 2021

Twoja marketingowa pomoc, czyli kurs Facebook Ads

Jeśli chcesz, by Twoja firma wyprzedziła konkurencję i miała ciągły napływ klientów, postaw na kurs Facebook Ads. Dzięki kursowi będziesz tworzyć skuteczne kampanie reklamowe i odpowiednio rozwiniesz swój biznes na skalę, o jakiej zawsze marzyłeś.

Profesjonalne podejście pozwala tworzyć profesjonalne reklamy, które trafiają do odpowiedniej grupy odbiorców.

Facebook – potężne narzędzie marketingowe

Facebook używany był wcześniej głównie jako miejsce do wrzucania zdjęć, filmów z wakacji i prowadzenia rozmów ze znajomymi. Obecnie to już nie tylko komunikator i miejsce do rozrywki, ale także potężna platforma używana do promowania usług i produktów przez przedsiębiorców i potężne korporacje.

Z Facebooka codziennie korzystają miliony użytkowników z całego świata. Wśród nich zawsze znajdziemy naszych potencjalnych klientów. Możliwość dotarcia do tak wielu osób na jednej platformie daje ogromne możliwości w zakresie reklamy, jednak – by nasze działania były skuteczne, muszą opierać się na fachowej wiedzy i poradach. Z pomocą przychodzi kurs Facebook Ads, który pozwala każdemu odnaleźć się w świecie social mediów i uczynić z Facebooka narzędzie, dzięki któremu można stale zarabiać.

Kurs Facebook Ads – niezbędna wiedza dla Twojego biznesu

Na kurs składa się ok. 60 odcinków. Pamiętaj jednak, że szkolenie Facebook Ads okaże się skuteczne, jeśli spełnisz pewne warunki. Przede wszystkim kluczowa jest systematyczność; powinieneś codziennie przerabiać przynajmniej jeden odcinek kursu. Dzięki temu możliwe jest ukończenie go w ok. 2 miesiące. Systematyczność w tym przypadku, to absolutna podstawa. Druga rzecz, to wprowadzanie zdobytej wiedzy w praktyce i ćwiczenie. Dzięki temu zbierasz potrzebne doświadczenie. Kurs da Ci mnóstwo potrzebnej wiedzy, ale musisz ją odpowiednio zastosować. Jeśli spełnisz wymienione warunki, wówczas Twoje kampanie reklamowe przyniosą zwroty, które przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania.

Czego nauczysz się w trakcie kursu?

Kurs Facebook Ads pomaga uczestnikom zostać ekspertami od reklamy na Facebooku. Bez względu na to, czy ktoś jest zupełnie początkujący, czy ma już jakieś doświadczenie w tym temacie i robi własne kampanie, kurs Facebook diametralnie odmieni spojrzenie na reklamę i przedstawi odpowiednie tajniki, których stosowanie zapewnia pożądane efekty. Z kursu może korzystać każdy, kto pragnie znacząco podnieść swoją wiedzę o marketingu internetowym. Kurs w szczególności docenią:

  • przedsiębiorcy chcący znacząco zwiększyć swoje zarobki dzięki stosowaniu płatnej promocji;
  • freelancerzy, pracownicy agencji i menedżerowie chcący osiągnąć poziom ekspercki;
  • osoby chcące zdobyć pracę w branży marketingowej i pracować jako specjaliści od reklam na Facebooku.

Dzięki kursowi dowiemy się, jak właściwie przygotowywać nasze kampanie, zwiększymy nasze zwroty z wydatków na reklamy (ROAS) osiągając poziom ekspercki, oraz nauczymy się konfigurowania i ustawiania niezbędnych narzędzi na Facebooku. Warto dodać, że autorzy kursu śledzą na bieżąco wszelkie zmiany na Facebooku i odpowiednio aktualizują kurs o kolejne nowości pojawiające na platformie. Sam kurs reklamy na Facebooku został stworzony w taki sposób, by osoby na każdym poziomie zaawansowania mogły się dzięki niemu rozwijać.

Jeśli jesteś osobą początkującą i nigdy nie widziałeś menedżera reklam, zostaniesz poprowadzony przez temat od A do Z. Poznanie ekosystemu Facebooka i nauczenie podstaw teoretycznych marketingu w poziomie podstawowym zaowocuje w niedługim czasie! Jeśli natomiast jesteś na nieco wyższym poziomie, możesz od razu wskoczyć do bardziej zaawansowanych rozdziałów, wykupując poziom zaawansowany.

Kurs Facebook Ads zawiera także szereg autorskich metod i sposobów, które ciężko byłoby znaleźć w polskim Internecie. Część z nich zaskakuje swoją prostotą, natomiast inne sprawiają, że już nigdy nie będziesz patrzeć tak samo na zbieranie danych przez Facebooka.

Pamiętaj, że skuteczne reklamy pozwalają zdobyć nowych klientów, dlatego warto nauczyć się tworzyć skuteczne reklamy.

Sprawdź również

Czym jest lokalne SEO? Czy warto w nie zainwestować?

Szukając sposobów, by zwiększyć widoczność swojego biznesu w regionie, warto zainwestować …